Casper bilgisayar BIOS güncelleme

ihsan D

Picopat
Katılım
23 Ekim 2020
Mesajlar
40
Çözümler
2
Merhabalar arkadaşlar, BIOS güncelleme için Casper'a mail attım, bir tane uygulama gönderdiler sadece, yönetici olarak açıp tamama tıklayın diyen de bir dosya var içinde. Fakat açmaya çalıştığımda "this platform does not Support IHISI interface" diye bir sıkıntı alıyorum. Casper'a bundan 2 kere bahsettiğimde 2 kere de cevap vermediler, ben de buraya yazayım dedim ne yapabilirim bilmiyorum. Benzer başlığı daha önce açan oldu fakat o kişiye daha farklı bir dosya göndermişler farklı işler ve sanırsam ve bu flash diskten yapılmıyor. İnsyde uygulamasıyla çalışması lazım gibi geldi, fakat nereden indireceğimi bulamadım.
Görsellerde de aldığım hata ve gelen uygulamayla birlikte yanında verdikleri not.
 

Dosya Ekleri

  • Ekran Görüntüsü (69).png
    Ekran Görüntüsü (69).png
    5,9 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran Görüntüsü (67)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (67)_LI.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 24
KS
ihsan D

ihsan D

Picopat
Katılım
23 Ekim 2020
Mesajlar
40
Çözümler
2
Yanlış BIOS setupu yollamışlar modelinize uygun olanı isteyin.

Ne desem kopyala yapıştır yapıp cihazınızın detaylı incelenmesi lazım falan demeye başladılar cevap bile yazmıyorlar ki doğru düzgün, 1 senedir kanser ediyorlar beni bilgisayar başında
 

Mitrandir

Centipat
Katılım
25 Temmuz 2019
Mesajlar
41
Ne desem kopyala yapıştır yapıp cihazınızın detaylı incelenmesi lazım falan demeye başladılar cevap bile yazmıyorlar ki doğru düzgün, 1 senedir kanser ediyorlar beni bilgisayar başında.

Casper almayın aldırmayın tamam yerli Mali ama adamlar insanları umursamıyorlar Casper BIOS güncellemelerini sitesinde yayınlamıyor email yolu veya serivse parayla atırıyorlar şu an evde yatan Casper laptopum var 1.5 sene oldu BIOS güncellemesi istedim yollamadılar cevap bile vermediler bende başka markaya yöneldim garantisi varsa yollayın güncellesinler.
 
Yukarı