"Casper bilgisayar sistemi A. Ş cihazina gonder " nedir?

qqcharles

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtım Google'dan bir site linki kopyalarken karşıma bu çıktı ne anlama geliyor?

1642598560393.png

Windows 10 ile birlikte varsayılan olarak Edge geliyor olması lazım, Edge'de hesabınız girili mi?

Evet hocam bir de bakarken gordum sistemimiz aynı :D sorum olacak o yuzden siz 1TB hard diski sadece kullanırken bilgisayarın 1-2 dakiada mi aciliyordu benimki de oylede ben de mi sıkıntı var onu merak ediyorum.

Evet hocam kendine gelmesi ile birlikte 3 dakikayı bulabiliyordu. Tabii buna katlanamayıp SSD geçtim. Her neyse konumuza dönelim, Edge'de hesabınız girili olduğundan olabilir. Edge'deki Google hesabınızdan çıkış yapın ve bilgisayarı yeniden başlatıp bakın bakalım. Olmazsa Edge'nin bütün verilerini temizleyin, önemli kaydedilmiş şifreleriniz varsa önce bir onlara bakın ondan sonra silin. Çünkü bütün verileri sileceksiniz Edge'nin.
1642599560792.png

Buradan tüm zamanları seçin ve bütün seçenekleri işaretleyip temizleyin.

Evet hocam kendine gelmesi ile birlikte 3 dakikayı bulabiliyordu. Tabii buna katlanamayıp SSD geçtim. Her neyse konumuza dönelim, Edge'de hesabınız girili olduğundan olabilir. Edge'deki Google hesabınızdan çıkış yapın ve bilgisayarı yeniden başlatıp bakın bakalım. Olmazsa Edge'in bütün verilerini temizleyin, önemli kaydedilmiş şifreleriniz varsa önce bir onlara bakın ondan sonra silin. Çünkü bütün verileri sileceksiniz Edge'in.
Eki Görüntüle 1274937
Buradan tüm zamanları seçin ve bütün seçenekleri işaretleyip temizleyin.

Tamamdir teşekkürler.

Geri
Yukarı