Çözüldü Casper bilgisayara Nasıl Format Atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

errnslm

Hectopat
Merhaba ben Casper masaüstü bir bilgisayar kullanıyorum. Lisanslı bir Windows bilgisayar. Orijinal yazılımı Windows 8.1. Ben bilgisayara USB'den format atmayı düşünüyorum. Ama Windows'un lisansı gider mi? Key lazım olur mu? Bir bilgim yok. Sorunum bu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 yüklerseniz lisansınız yüksek ihtimalle kaybolacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yani önce 8.1 i yükleyip sonra 10 a Ücretsiz Geçiş yapmam Gerekiyor Doğrumudur?

Şimdi Win 10 yükle kurmaya bas sıfırdan seçeneği olacak kurulumda soruyor başlatmadan ona tıkladın mı sıfırdan yüklüyor içinde format atmana gerek kalmıyor internette Windows 10 geçimi için var uygulaması.

Edit: Bu sadece Win 10 hariç sistemlerde olur.
Şu an Win 10 zaten Format İstiyorum Ama Bios keyi Win 8.1 Formatla Win 10 Olmuyor
Şu an sizde Windows 10 mu yüklü? Eğer Windows 10 yüklüyse ve lisansınız varsa format attığınız zaman lisansınız gitmez.
Evet 10 yüklü Orjinal Yazılımım 8.1 di 10 a Ücretsiz Geçiş Yaptım Yani Format Sorası Lisans Gitmeyecek Değil mi Çünkü BIOS keyi Windows 8.1 keyi?
Şu an sizde Windows 10 mu yüklü? Eğer Windows 10 yüklüyse ve lisansınız varsa format attığınız zaman lisansınız gitmez.
Bir Fikrin Varmı?
Evet Formatı Attım Ve Key Gitmedi Teşekkürler..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı