Casper C500 laptop temizlik sonrası açılmıyor

Obsessdd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, laptopumu temizledim. Model Casper C500 gerçi temizlemedim çünkü ilk defa yapıyordum. Vidaları söktüm falan sonra kasayı açtım fanı sökmeye çalıştım vidalar yalama olmuş söylemedim bıraktım sonra elimle temizledim ve RAM'leri yerinden çıkarıp taktım ve laptop acilinca siyah ekranda kalıyor. Fan sesi geliyor ama ne yapacağım bilmiyorum. Tekrar kasasını kontrol etmek istesem de taktiğim vida yalama olmuş nasıl oldu anlamadım.

Merhaba, laptopumu temizledim. Model Casper C500 gerçi temizlemedim çünkü ilk defa yapıyordum. Vidaları söktüm falan sonra kasayı açtım fanı sökmeye çalıştım vidalar yalama olmuş söylemedim bıraktım sonra elimle temizledim ve RAM'leri yerinden çıkarıp taktım ve laptop acilinca siyah ekranda kalıyor. Fan sesi geliyor ama ne yapacağım bilmiyorum. Tekrar kasasını kontrol etmek istesem de taktiğim vida yalama olmuş nasıl oldu anlamadım.

Tüm soketleri düzgün taktığınıza emin misiniz?

Sadece rami yerinden çıkardım ve yerine oturduğunda eminim

Fanin bağlı olduğu bakır kalın şey adı her neyse artık onun Bir vidası yerine oturmamisti ama kasayı actigimda öyleydi ondan olmuş olabilir mi

Bilmediğiniz işlere karşmanın riski bu işte bende anakart switclerini yanlış takmışım anakartı kısa devre yapmıştı bir birgisayarcıya götürün.
İnternetten video izleyerek yapabilirim sandım sadece temizleme icin 150 tl istiyordu bilgisayarcı

Yeni konular

Geri
Yukarı