Casper CD.VDI4170A Sisteme Ekran kartı önerisi

teksah

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben vatandan şu bilgisayarı aldım:
CASPER CD.VDI4170A INTEL CORE İ3 4170 3.7 GHZ 4 GB 500 GB 1 GB AMD R5 220 WIN 10
herkes casper'ın kötü olduğunu söylüyor fakat benim bütçeme uyan en iyisi buydu ama ekran kartı yetersiz kalıyor kısacası vatandan yeni ekran kartı almayı düşünüyorum. GTA 5'i yüksek ayarlarda oynatsın demiyorum. Battlefield 3'ü orta ayarlarda oynatması yeterli.
Şu ekran kartını almayı düşünüyorum:
MSI R7 360 2GD5 OC GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Sizce nasıl, battlefield oynatır mı? Oynatırsa kaç fps? Veya hangi çözünürlükte (monitörüm 1080p) oynatır.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı iyi ama RAM sıkıntı olur. Keşke toplama bilgisayar yapsaydınız. Bilgisayarınız ve seçtiğiniz ekran kartı 1800 lira ediyor. O fiyata şöyle bir sistem kurulabilirdi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıarad.PNG
    Ekran Alıntısıarad.PNG
    72 KB · Görüntüleme: 245
Ekran kartı iyi ama RAM sıkıntı olur. Keşke toplama bilgisayar yapsaydınız. Bilgisayarınız ve seçtiğiniz ekran kartı 1800 lira ediyor. O fiyata şöyle bir sistem kurulabilirdi.
evet doğru ama dediğim gibi bilgisayarı aldığım zaman bütçeme bu uyuyodu elime bi miktar para geçtiğinde upgrade yaparım diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı