Casper CD.VTI4770A ve GTX 1080 uyumu

yigitkayabagci6

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba önceden konu açmıştım fakat o konu kaldı. Çünkü bilgisayarımı 1 yıllığını kullanmadım (sorunlardan dolayı) leptopla idare ettim fakat bu yıl toplamak istiyorum. Bilgisayarıma ana kart PSU ve ekran kart önerirseniz sevinirim. Benim aklımda 1080 var işlemci iyi darboğaz yapar mı yazarsanız sevinirim. Benim bütçem iyi fakat fazla masrafa girmek istemiyorum. Yeni toplarsam bu PC elimde kalıcak. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1080 takabilirsin bu Anakarta çalışır. Önerim GTX 1080 modeli için soğutma ve malzeme kalitesi daha başarılı bir Anakart alman olur. Bu Anakart giriş seviyesi bir modeldir. Anakart performansı da etkilemez, sen başka Anakartta taksan yine aynı performansı alırsın. Kaliteli model almakta fayda var. Bu Gigabyte H81M-S1 modelini bizzat kendim kullanıyorum, 1,5 yıldan fazladır kullanmaktayım. Herhangi bir sıkıntı çıkarmadı bende. Sen yine de daha iyi bir Anakart almaya bak bütçen varsa.

@CJack60 Anakarta nokta atışı yaptın, benim kullandığım Anakart modeli.:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı