Casper Excalibur 27' monitörde küçük mavi beyaz pikseller

Cloren

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ekranı tamamen siyah renkte yaptığımda noktalar bulunuyor. Küçük mavi beyaz gibi renklerden oluşan 10 ila 15 arası pikseller var bunlar ölü piksel midir? Monitör model Casper Excalibur 27' 1440p 144Hz 1ms

Büyük ihtimalle ölü pikseldir.

Bu siteye girdikten sonra tam ekran yapın ve renklere tek tek bakın. O renklerde de noktalar oluşursa ya kirdir ya da büyük ihtimalle ölü piksel vardır.

Napmaliyim trendyoldan direk iademi ediyim yoksa servise gonderip deistiriyimmi?

Aldıktan sonra 14 gün geçti işe iade almazlar büyük ihtimalle. O kadar olmadı ise iade et hızlıca. Eğer o kadar oldu ise servise göndermek daha mantıklı ama ölü pikseller kullanıcı hatası görülebilir o yüzden servis sizden tamir parası isteyebilir. @Cloren

Yok daha bugun aldim ve öyle bir durumda para isteme falan olursa gerekli kurumlara basvurup dava acicagim
Yok daha bugun aldim ve öyle bir durumda para isteme falan olursa gerekli kurumlara basvurup dava acicagim
Tuketici hakem heyetine basvururum onlar ugrasir artik ne diyim

Stuck pixel olabilir. Üzerine bastırdığınızda gidebilirler.
Kanka öylr diyorsunda ekranin her tarafinda yaklaşik 10 ila 15 tane var hepside açik mavi renginde ve sadece rsiyah yapinca gorunuyo daha bugun aldim pazartrsi iade edicem olmassa tuketici hakem heyetine basvurucam

Geri
Yukarı