Casper Excalibur E600 nasıl?

gizli kalsın

Decapat
10. nesil çoktan geldi ki? Düzenleme sayfasından 10. nesili seçip satın alabilirsiniz. Render programlarını kullanmayacaksanız 9. nesil bile fazlasıyla yeter belirtmek isterim.

Casper almayın, aldırmayın! Adamların pazarlama teknikleri çok iyi :) Sen oyun oynamasan bile o bilgisayar ısınmadan dahi gider.
Edit: Masaüstü olduğu için sanırım biraz gideri var. Laptop sanmıştım ben :)

Son düzenleme:
Hocam bu sıralar dolar çok yüksek bilgisayar almanın uygun olmadığını biliyorum ama yapmak zorundayım bu bilgisayar beni 5 yıl kadar götürebilir mi ? ghz si 3.2 olan oyunları fln açabilir mi ? Ghz düşük biliyorum ama daha önce sorduğumda ghz önemli değil çekirdek önemli falan dediler.
G serisine gelmiş sadece demekki E600'de şuanlık yok gibi görünüyor.
Mesela bu oyunu oynayabilir miyim

Oyunun alt kısmında sistem özellikleri yazıyor.Ama minimum 3.0 ghz istemesine rağmen 3.nesil işlemci yeter diyor, benim işlemci çok üstün oluyor bu durumda ama ghz düşük çalışır mı peki ?

Çalışır. Ona bakarsanız Core 2 Duo E8500 işlemci 3.17GHz ile çalışıyor. Core i5 10400 ise 2.9GHz. Aralarında çağ farkı var ama saat hızı olarak i5 daha düşük. Bunun düşük olmasının yanında güncellik, gücü verimli kullanma, çekirdek sayısı, Hyper Threading teknolojisi gibi birçok etken var işin içinde. İşlemcinin "GHz" olarak karşılaştırıldığı zamanlar Pentium 2'li 3'lü zamanlardı hatta İLK Athlon zamanları...

Çalışır. Ona bakarsanız Core 2 Duo E8500 işlemci 3.17GHz ile çalışıyor. Core i5 10400 ise 2.9GHz. Aralarında çağ farkı var ama saat hızı olarak i5 daha düşük. Bunun düşük olmasının yanında güncellik, gücü verimli kullanma, çekirdek sayısı, Hyper Threading teknolojisi gibi birçok etken var işin içinde. İşlemcinin "GHz" olarak karşılaştırıldığı zamanlar Pentium 2'li 3'lü zamanlardı hatta İLK Athlon zamanları...
Günde 4-5 saat oynayarak 5 sene falan götürür demi bu bilgisayar ? Bende daha kötüsü vardı 8 senedir kullanıyodum.

Yeni konular

Geri
Yukarı