Casper Excalibur E60B, i7-10700F, RTX 3070 alınır mı?

lSdopeing

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci: i7 10700F, ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 3070, RAM: 16 GB, SSD: 500GB, harddisk: Yok, PSU: 850W, sıvı soğutma: Tekli 120mm, yanında ekstra RGB klavye+mouse fiyat: 13600.
Öncelikle merhabalar, beni bozulup bir şey olmadığı sürece ömürlük götürecek bir PC toplamayı ya da almayı düşünüyorum. 2-4 hafta önceki konularda konuşulan fiyatların üstüne bu seviye ekran kartlarının en az 2-3K falan arttığını gördüm ve bu sistemi görünce gözüme uygun geldi RTX 3070 çok daha ucuza geliyordu sizce alınır mı? Gerekirse Snowman T6 Ultra ekleyebilirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir durum var genel özellikleri bakınca özellikle şu durumda göze fiyatı uygun gibi geliyor ancak baktığımda parça detaylarını modellerini göremedim.O yüzden saatli bomba gibi powerboost psu bile çıkabilir içinden almak mantıklı değil.

Son düzenleme:
Excalibur'lar genellikle normalden pahalı olur istersen OEM sistemlere bir göz at.
Şöyle bir durum var genel özellikleri bakınca özellikle şu durumda göze fiyatı uygun gibi geliyor ancak baktığımda parça detaylarını modellerini göremedim.O yüzden saatli bomba gibi powerboost psu bile çıkabilir içinden almak mantıklı değil.
Peki QP ATREUS- Ryzen 5 5600X / 16GB / RTX 3060 Ti 8GB / 512GB M.2 SSD Oyun Bilgisayarı bunu nasıl buluyorsunuz? Baya iyi biliyorum ama fiyat falan açısından güzel midir?

Geri
Yukarı