Casper Excalibur G660 alınır mı?

Milyar41

Hectopat
Casper G660 (Casper Excalibur G660.7700-b190p - n11.com )
Kullanıcısı var mı?
Bu laptopu beğendim lakin marka ile ilgili kötü yorumlar ve pek fazla doğru düzgün incelemesi olmaması dolayısıyla karar veremiyorum, sıkıntılı derseniz Monster Tulpar T5 13.1'e yöneleceğim. Bu fiyatlardaki farklı önerilerinize de açığım.

Şimdiden ilgilenenlere teşekkürler.

Casper G660 (Casper Excalibur G660.7700-b190p - n11.com )
Kullanıcısı var mı?
Bu laptopu beğendim lakin marka ile ilgili kötü yorumlar ve pek fazla doğru düzgün incelemesi olmaması dolayısıyla karar veremiyorum, sıkıntılı derseniz Monster Tulpar T5 13.1'e yöneleceğim. Bu fiyatlardaki farklı önerilerinize de açığım.

Şimdiden ilgilenenlere teşekkürler.
Casper önermiyorum diyenleri çok merak ediyorum. Yeni excalibur g600 serisini kullanmışlar mı acaba ? Tamamen önyargı başka bir şey değil. Dostum ben satın aldım. 1 ay oldu. Gayet memnunum. Hiç bir problem yaşamadım şuana kadar. Şahsen öneriyorum.

Casper önermiyorum diyenleri çok merak ediyorum. Yeni excalibur g600 serisini kullanmışlar mı acaba ? Tamamen önyargı başka bir şey değil. Dostum ben satın aldım. 1 ay oldu. Gayet memnunum. Hiç bir problem yaşamadım şuana kadar. Şahsen öneriyorum.
Cevaplarınız için teşekkürler , hocam

CPU-Z /CineBench R15 ve Unigine Heaven / Unigine Valley Benchmark testleri yapabilir misin? ( fps-sıcaklık )
Elinde güncel bir oyun var ise onun en son ayarlarda(msaa dahil sonda) testini yapabilir misin?

Ses kalitesi nasıl ve ramlerin markası-modeli nedir?Adaptör kaç w?
Biraz genel sorular olacak ama 15 inç nasıl yeterli geliyor mu birde laptopun içini açıp donanım yükseltme yaparsak garanti gidiyor mu?

Cevaplarınız için teşekkürler , hocam

CPU-Z /CineBench R15 ve Unigine Heaven / Unigine Valley Benchmark testleri yapabilir misin? ( fps-sıcaklık )
Elinde güncel bir oyun var ise onun en son ayarlarda(msaa dahil sonda) testini yapabilir misin?

Ses kalitesi nasıl ve ramlerin markası-modeli nedir?Adaptör kaç w?
Biraz genel sorular olacak ama 15 inç nasıl yeterli geliyor mu birde laptopun içini açıp donanım yükseltme yaparsak garanti gidiyor mu?
Selam dostum. İstediğin testleri şimdi yapamam maalesef. Şehir dışındayım. Oyun performansına gelecek olursak sadece witcher 3 de 60 fps in altına düştüm. Steam üzerinden oynadığım tüm oyunlarda istediğim maximum performansı alabildim. Aynı şekilde battlefield 1 ultra ayarlarda stabil 60 fps. Fifa 18 demo ultra ayarlarda 60 fps alabildim. Ekranın 178 derecelik bir açıya sahip olması oyunlara extra grafik gibi özellik katıyor diyebilirim. Özellikle savaş oyunlarında daha derinden görüyorsun açıyı. Ses kalitesi muazzam desem yeridir. Dolby ses sistemi var zaten. Driverları kurulu olarak geliyor. Bataryasını gerçekten unuttum desem yeridir. İnanın hiç aklımda değil. Şu yanı güzel ama şarjdan çekiyorum yani elektrikten 3 4 sn fps düşüyor ve ardından tekrar 60 a kilitleniyor. Fanlar 3800 RPM e kadar yükseliyor. Turbo termal olduğu için biraz ses çıkarır bataryada oynarken. 3 hava çıkışı var. Altındaki geniş ızgaralar sayesinde çok iyi sirkulasyon var. Ramlerin markası değişir. İzlediğim videoda Gskill di. Benimkiler Kingston. Aynı şekilde izlediğim videoda HDD Toshiba iken benimkinde WD. Sanırım serilerine göre değişiyor. Cihazdan gayet memnunum. Tek problem cihazın cd girişi yok. Ancak kutusundan driver cd'si çıkıyor. Zaten kurulu olarak geliyor o yüzden sorun değil. Eğer alacak olursan sonuna kadar arkandayım.

Aynı cihazı kullanıyorum önerim almamandan yana. Özelliklerini ve fiyatını kıyasladığın zaman alınır diyorsun ama çok çabuk ısınıyor. Cs go'da 240 300 arası fps alıyorum ama bazı yerlerde fps 40'a kadar düşüyor, Cpu 87 görüyor. Bilmiyorum diğer oyunlar da deneme fırsatım olmadı. Şarjı çok hızlı bitiyor bilmiyorum sorun bende de olabilir. Eğer böyle devam ederse servise göndereceğim. Benim sorunlarım bunlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı