Casper Excalibur G670 Afterburner ayarı nasıl olmalı?

claudespeedtr

Hectopat
Daha fazla  
Casper Excalibur G670 laptopum var. Arkadaşlar Afterburner ayarlarını ne yaparsam tam performans alırım?

Sistem özellikleri:
Intel Core i7-8750H
16 GB DDR4 RAM
GTX 1050 Ti 4 GB

Teşekkürler.

Laptop ile overclock yapmanızı önermem, zaten artsa artsa 3 FPS artar. MSI Afterburner ile videolara bakarak yapabilirsin.
@BeastHunter niye hahaha attınız? MSI Afterburner üzerinden MHz arttırarak yapılabiliyor. İndirin deneyin, tabii ekran kartınız milattan önce veya İntel'in entegre grafik birimi değilse.

Son düzenleme:
Laptop ile overclock yapmanızı önermem, zaten artsa artsa 3 FPS artar. MSI Afterburner ile videolara bakarak yapabilirsin.
@BeastHunter niye hahaha attınız? MSI Afterburner üzerinden MHz arttırarak yapılabiliyor. İndirin deneyin, tabii ekran kartınız milattan önce veya Intel'in entegre grafik birimi değilse.

Ekran kartım RX6700M en yeni çıkan ekran kartlarından bir tanesi. Kahkaha atma sebebim laptoplarda MSI Afterburner üzerinden ayar yapılmıyor.
Sadece tek görebileceğin şey sıcaklık FPS gibi degerleri falan olur.

Son düzenleme:
Ekran kartım RX6700M en yeni çıkan ekran kartlarından bir tanesi. Kahkaha atma sebebim laptoplarda MSI Afterburner üzerinden ayar yapılmıyor.
Sadece tek görebileceğin şey sıcaklık FPS gibi degerleri falan olur.
Belki sizin ekran kartınıza özel bir durumdur. Ben MHz ayarı yapabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı