Casper Excalibur G770 laptopta Touchpad donuyor

alienemre

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Casper Excalibur G770, 8 GB 3200MHz, RAM GTX1650 ekran kartı var ve özellikle baş parmak ile orta parmak şeklinde kullandığımda anlık donmalar oluyor. Sonra düzeliyor ama dediğim gibi özellikle bu iki parmak ile başıma geliyor bu durum. Driverlerı dün güncelledim. Hala devam ediyor. Tavsiyeyi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çin'deki ürünlere marka basıp satıyorlar da ondan.

Şu an kullanıyorum cihazı ısınma ya da başka büyük bir sorun yok böyle ufak sorunlar her PC'de olabilir bence ayrıca ömürlük macun yenileme temizleme gibi işleri ücretsiz bir şekilde yapıyorlar ha tabii eksik yönleri vardır ama fiyat arttıkça kötü özellikler değişir ayrıca illaki daha iyisi vardır.

Forum da algı var, bazen haklı olabilirken bazen de böyle her Casper ürüne Casper alınmaz yazıyorlar sorunu anlamadan.

Evet biraz bana da öyle geldi.

Casper Excalibur G770, 8 GB 3200MHz, RAM GTX1650 ekran kartı var ve özellikle baş parmak ile orta parmak şeklinde kullandığımda anlık donmalar oluyor. Sonra düzeliyor ama dediğim gibi özellikle bu iki parmak ile başıma geliyor bu durum. Sürücüleri dün güncelledim. Hala devam ediyor. Tavsiyeyi olan?

Hocam touchpad sorununun kesin çözümünü garantimin bitmesine 10 gün kala kendim buldum, yumurta sıkışırsa derler ya, hala aynı sorunu yaşıyor isen haber et.

Hocam touchpad sorununun kesin çözümünü garantimin bitmesine 10 gün kala kendim buldum, yumurta sıkışırsa derler ya, hala aynı sorunu yaşıyor isen haber et.
hala oluyor takılmalar kral nasıl halletin garantim bitti ama :(

Kanka hala yaşıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı