Casper Excalibur G770 modları neye yarar?

Neresi yüz karası anlamadım. Bir sene önce aldım laptop hiç bir sıkıntısı yok. Bence bilmeden konuşmaya gerek yok. Tecrübe edin ondan sonra insanlara tavsiye verin.
Her markanın kötü modelleri vardır ama bu o markanın bütün ürünlerinin kötü olduğu anlamına gelmez. Casper'da gözde böyle bir algı oluşturmuş maalesef.

Her markanın kötü modelleri vardır ama bu o markanın bütün ürünlerinin kötü olduğu anlamına gelmez. Casper'da gözde böyle bir algı oluşturmuş maalesef.

Tüm modelleri kötü 😀
Neresi yüz karası anlamadım. Bir sene önce aldım laptop hiç bir sıkıntısı yok. Bence bilmeden konuşmaya gerek yok. Tecrübe edin ondan sonra insanlara tavsiye verin.

95 derece sıcaklık çıkmazsa adam değilim. Aida64 FPU testi yap bakalım.

Tüm modelleri kötü 😀

95 derece sıcaklık çıkmazsa adam değilim. Aida64 FPU testi yap bakalım.
Bu kadarını ilk defa görüyorum. Hergün oyun oynuyorum ve 80 üstüne çıktığını hiç görmedim.
Bilmeden yorum yapmaya gerek yok. Varsa elinizde bilgisayar atarsınız değerlerini o duruma göre konuşursunuz.

Neresi yüz karası anlamadım. Bir sene önce aldım laptop hiçbir sıkıntısı yok. Bence bilmeden konuşmaya gerek yok. Tecrübe edin ondan sonra insanlara tavsiye verin.

Sende olmadı diye başkasında olmayacak diye bir olay yok fanlık yapmayin şimdi. Bir sürü konu açıldı bura Casper Excalibur **** model çok ısınıyor diye.

Geri
Yukarı