Casper Excalibur G770 RTX 3050 Ti laptopta oyunlarda drop giriyor

randombirisi

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
crucial
Ekran kartı
rtx 3050 ti
İşlemci
i5 11400h
Casper Excalibur G770 RTX 3050 Ti i5 11400H 16 GB RAM laptopum var bu yaz aldım. Red Dead Redemption 2 oynuyorum mesela hangi ayara alırsam alayım sürekli drop yiyorum. 70 80 FPS iken bir anda 5 FPS olup sonra maksimum 45 FPS görüyorum. Çoğu oyunda da böyle oluyor. Valorant'ta ise en en düşük ayarlarda 120 160 FPS görüyorum. Laptopu daha yeni temizlettim. Performans testi için geri göndermeyi düşünüyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir virüs tarama testi yaptınız mı yakın zaman içerisinde.
evet yaptım bi sorun göremedim

Sıcaklıklar ne durumda?
sıcaklıklar gayet normal fan temizliği yeni yapıldı

Bir virüs tarama testi yaptınız mı yakın zaman içerisinde.
ama yakın zaman içinde misafir çocuğu internetten getting over it indirmişti ondan sonra e postalarım çalındı youtubeden ban falan yedi bilmiyorum ondan olabilirmi virüs taramasında birşey çıkmadı

Evet yaptım bir sorun göremedim.

Sıcaklıklar gayet normal fan temizliği yeni yapıldı.

Ama yakın zaman içinde misafir çocuğu internetten getting over it indirmişti ondan sonra e postalarım çalındı YouTube'dan ban falan yedi bilmiyorum ondan olabilir mi virüs taramasında bir şey çıkmadı.

Size önerebileceğim bir virüs programı yok ama bence daha detaylı bir tarama yapın derim.

Size önerebileceğim bir virüs programı yok ama bence daha detaylı bir tarama yapın derim.

Diğer konulara baktım MB'yi önermişler McAfee ile yapmıştım bu program ile tarattıgım zaman bu sonuçlar çıktı engelledim ama format atmam gerekirmi acaba?

Birde arkadaşlar ile yapacak birşey bulamadıgımız zaman online crack oyunlar indirip oynayıp siliyorduk ondanda olmuş olabilir kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• IMG-20221205-WA0002.jpeg
    IMG-20221205-WA0002.jpeg
    429,7 KB · Görüntüleme: 26
Diğer konulara baktım MB'yi önermişler McAfee ile yapmıştım bu program ile tarattıgım zaman bu sonuçlar çıktı engelledim ama format atmam gerekirmi acaba?

Birde arkadaşlar ile yapacak birşey bulamadıgımız zaman online crack oyunlar indirip oynayıp siliyorduk ondanda olmuş olabilir kusura bakmayın.
Çözüm bulabildinizmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı