Casper Excalibur G770 vs Monster Abra A5 v16.5

OguzKaganKRTL

Femtopat
Daha fazla  

Sizce Casper Excalibur G770 mi daha iyi yoksa Monster Abra A5 v16.6.5 mi?

(Daha önce ikisini de sordum, Monster veya Excalibur'u almaya değer mi falan diye. Fakat ne zaman sorsam hiç olumlu bir yanıt göremedim, şimdi ise ikisini karşılaştırıyorum. Sizce hangisi daha iyi, sorun yaşatmayan laptop?

Son düzenleyen: Moderatör:

(Daha önce ikisini de sordum, Monster veya Excalibur'u almaya değer mi falan diye. Fakat ne zaman sorsam hiç olumlu bir yanıt göremedim, şimdi ise ikisini karşılaştırıyorum. Sizce hangisi daha iyi, sorun yaşatmayan laptop?

Yangın tüpü alın yanına(!)
Bütçe ne?

İkisi arasından Abra ancak ikisi de kaliteli değil. Tam olarak bütçe nedir ?

7000 ile 7500 arasında bir laptop bakıyorum, Excalibur'un ısı oranı fazlaymış Monster'inde ölü piksel sorunu varmış hangisi daha iyi bilmiyorum ikisininde içinde GTX 1650 Ti var bir de.

1 senedir Tulpar T5 v21.1.2 kullanıyorum, sadece sıcaklıklarım 75 dereceden 85 dereceye çıktı o da termal macun değişimi geldiğinden :D Monster güzeldir, çok sorun yaşayan var ama biraz da şans meselesi. Bütün firmaların beğenmeyen, memnuniyetsiz müşterileri var.

Abralar ısınıyor diye duyuyorum. Tulparlara da aynısını söylüyorlar fakat benim Valorant'ta 60 derecelerde geziniyor üstelik Turbo Boost açık ve Optimus teknolojisi kapalı bir şekilde. Bence abra alınır. (fanboy değilim gördüklerimi söylüyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı