Casper Excalibur G7701030 vs Acer NITRO AN515 vs Monster ABRA A5 V155

i5 10300h

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ve.
İkisi aynı aslında ama biri SSD'si fazla diğerin RAM'i.
Arkadaşlar ben kendim Casper telefon tablet ve iş laptoplarında çok sorun yaşıyan gördüm ve yaşadım ama Excalibur daha iyi gibi geliyor sizce alınır mı?

Onun haricinde.
Bu var i5 9300H ama i5 10300H ile arasındaki tek far 0, 4GHz fazla olması.

Ve son olarak Monster var:
Ama o da Casper gibi sorunlu bir markamı bilmiyorum çok kararsızım arkadaşlar.
Ve en önemlisi uzun süre kullanacak olmam yani işlemcisi, fanı vs. en dayanıklı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ve.
Arkadaşlar ben kendim Casper telefon tablet ve iş laptoplarında çok sorun yaşıyan gördüm ve yaşadım ama Excalibur daha iyi gibi geliyor sizce alınır mı?

Onun haricinde.

Ve en önemlisi uzun süre kullanacak olmam yani işlemcisi, fanı vs. en dayanıklı olsun.

Monster'i tercih ederim çünkü büyük ihtimalle Casper RAM'i 8+4 olacağından RAM'i ilerde mutlaka yükseltince birini çöpe atmak zorunda kalıyorsunuz :( Monster bence.

Bahsettiğiniz cihazlar F/P cihazları, işlemci,ekran kartı gibi donanımlar üst düzeyde tutulurken ekran,kasa gibi bileşenlerin kalitesinden feragat edilmiş. Uzun kullanım ve dayanıklılık istiyorsanız Monster, Casper gibi markaları tercih etmenizi önermem. Asus,Dell,Msi gibi markalara yönelebilirsiniz.

Ve.

Onun haricinde.

Casper çöp diyen arkadaşların çoğunun deneyimi olmadığını gördüm bu sitede ne yazık ki. Burada insanları yanlış yönlendirmenin bir manası olmadığını düşünüyorum. Ben Excalibur G770'in son nesil işlemcili olanını aldım. LoL, CS:GO oynuyorum genellikle ve LoL'de Max 60 derece gördüm ısınma olarak., CS:GO'da 170-200 FPS'lerde Max: 70-75 derecelerde dolaştı sıcaklık. O yüzden deneyimlediğim için Excalibur diyorum. Belki diğer model daha iyidir ama ben deneyimimden yola çıkarak yazmak istedim dostum. Resmi sitelerinden konfigüre ederek almanı tavsiye ederim ayrıca. Bütçenin elverdiğince donanımları tepeye çekebilirsin:

Casper çöp diyen arkadaşların çoğunun deneyimi olmadığını gördüm bu sitede ne yazık ki. Burada insanları yanlış yönlendirmenin bir manası olmadığını düşünüyorum. Ben Excalibur G770'in son nesil işlemcili olanını aldım. LoL, CS:GO oynuyorum genellikle ve LoL'de Max 60 derece gördüm ısınma olarak. CS:GO'da 170-200 FPS'lerde Max: 70-75 derecelerde dolaştı sıcaklık. O yüzden deneyimlediğim için Excalibur diyorum. Belki diğer model daha iyidir ama ben deneyimimden yola çıkarak yazmak istedim dostum. Resmi sitelerinden konfigüre ederek almanı tavsiye ederim ayrıca. Bütçenin elverdiğince donanımları tepeye çekebilirsin:

Casper eskilerden çok hata yapatıgı için diyorlardır şimdi alsalar görücekler.

Casper ve HP 7AM62EA Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Bu model arasında kaldım.
Bana en az 6-7 yıl dayanır mı Casper.
Bu arada C500 serisinin kasası çok kalitesizdi 50-100 cm. yükseklikten ayağıma düşüp yere kaydı ona rağmen kasanın kenarı kırıldı.
Bu arada C500 serisinin kasası çok kalitesizdi 50-100 cm. yükseklikten ayağıma düşüp yere kaydı ona rağmen kasanın kenarı kırıldı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı