Casper Excalibur G805 nasıldır?

Helles116

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bugün 6200 TL'ye Casper Excalibur G805 aldım. GTX1060 ekran kartı i7 6700HQ 32 GB RAM'li. Sizce kötü mü? Casper markası alırken çok mutluydum ama biraz forumlarda gezince soğudum gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence iade edin. O fiyata ASUS MSI Gaming laptop alırsınız.
Bu laptoplarda marka payı var mesela 5000TL üretiyorsa kazanç sağlamak için 6000TL yapar marka payıda vardır eğer ünlüyse 6500TL yapar e tabii ki de biz bunları alacağız güvenlik önemli risk yok :).
Vatanda baktım 5300TL ile Casper excalibur 4600TL idi özellikleride aynı marka payı bu işte.

Bu laptoplarda marka payı var mesela 5000TL üretiyorsa kazanç sağlamak için 6000TL yapar marka payıda vardır eğer ünlüyse 6500TL yapar e tabii ki de biz bunları alacağız güvenlik önemli risk yok :).
Vatanda baktım 5300TL ile Casper excalibur 4600TL idi özellikleride aynı marka payı bu işte.
Bugünü bir yere not edin. Arkadaş daha sonra laptop çok yavaşladı FPS düşüşleri alıyorum gibi konular açılacaktır. Servis kalitesi ortada para sizin. İstediginiz gibi harcarsınız. O bilgisayara 6200 TL tırink verilmez.

Arkadaşlar ben bugün 6200 TL'ye Casper Excalibur G805 aldım. GTX1060 ekran kartı i7 6700HQ 32 GB RAM'li. Sizce kötü mü? Casper markası alırken çok mutluydum ama biraz forumlarda gezince soğudum gibi.
Arkadaşım ben yazılım mühendisliği öğrencisiyim , bir kaç aydır 850 yi kullanıyorum . Gayet güzel şu ana kadar bi sıkıntım olmadı . 805 de öyledir diye düşünüyorum .

Ürünü kullanmayan insanların yorumlarını pek umursamayın. O ürünün 7700HQ olanını kullandım. Gayet güzel kaliteli ve sağlam bi ürün. Daha sonra MSİ GTX 1070 olan modele yükselttim. İnanın aşırı ısınıyordu ve CW sorunu vardı. Zaten MSİ ekran kartlarındada aynı sorunu yaşadım. Excalibur sağlam ürün alabilirsiniz ama işlemcisi eski biraz. Güncel model alırsanız daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı