Casper Excalibur G900 nasıldır?

G770 kullanıcısıyım,günlük kullanım ve üniversite işleri için bir problem yaratmıyor alabilirsiniz(çizim,programlama vb.).Ancak oyun performansı olarak tavsiye etmiyorum.

Excalibur alınabilir modelleri mevcuttur, çöp diyenlerin bakış açısı çok çok farklı. Şu anki bilgisayar fiyatları oldukça yükseldi fakat aynı özelliklerde MSI, ASUS ile Excalibur, Monster, Acer arasında sağlam bir fiyat farkı var. Tabi ki MSI kalitesi tartışılmaz fakat Excalibur da işinizi rahatlıkla görebilecek, verdiğiniz parayı karşılayan, sıkıntı çıkarmayacak cihazlar üretiyor.

Casper alsın madem herkes kendi bilir. Kalkmışlar Casper savunuculuğu yapıyorlar. Burada 3-5 kişi Casper iyi diyor diye herkes alıyor. Alan çoğu kişi pişman.

Casper alsın madem herkes kendi bilir. Kalkmışlar Casper savunuculuğu yapıyorlar. Burada 3-5 kişi Casper iyi diyor diye herkes alıyor. Alan çoğu kişi pişman.

Markayı değil modeli sevin, biz Excalibur modelinden memnunuz ve daha önce deneyim sahibi olmamış senin gibi kişilerin yorumlarını saldırgan buluyoruz. Şahsen 3 yıla yaklaşıyorum G700 ile ve bir sorun yaşamadım.

Siparişi verdim kullandıkça tecrübelerimi yazıcam.Caspera herkesin önyargısı var bakalım nasıl olacak teşekkürler mesajlarınız için.

Bir sorun yaşarsan tüketici olarak yasal hakların var kullanırsın, daha önce benim gibi dizüstü deneyimin olmadan ilk defa dizüstü kullanacaksan gerçekten farklı bir deneyim yaşayacaksın. Bunlardan en dikkat çekeni işlemci ısısı oluyor, daha önce işlemci fanı bozulduğunda 80 dereceyi görmüştüm. Dizüstü bilgisayarı kullandığım ilk gün 80 derecenin üstünü gördüm ve korktum fakat zamanla bu cihazları tanımaya ve araştırma yaptıkça ne olduklarını öğrenmeye başladım. Şu an yeni bir cihaz alsam ilk bakıma gönderdiğim zaman mutlaka yanında çok iyi bir termal macun gönderip uygulama yapmalarını rica ederdim ve cihaz geldiğinde agresif ısı yükselmesini engellemek amacıyla -0.50,-0.75 undervolt yapıp o şekilde kullanırdım. Bütün yeni nesil güçlü işlemciler içeren dizüstü kullanıcılarına tavsiye ederim, inanın bu şekilde çok daha uzun bir süre drop yaşamadan kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı