Casper Excalibur nasıldır?

AsilBaba1905

Decapat
Babam Excalibur Laptop Almayı Düşünüyormuş Şu i7 7700HQ Olanlardan Niye Casper'a Düşman herkes bazı kişiler de çok savunuyor. Neden bu düşmanlık almamalı mıyız?

excalibur serisine birşey diyeceğim yok kullanmadım da satmadım da ancak 2012 2016 arası NİRVANA ları beş para etmez kendim bayiisi idim bıraktım sıkıntı yaşamaktan dolayı. eski bilgisayarlarında 2010 2012 arası güzel ve sağlam makineler ürettiler ancak daha sonra olay çok bozuldu elektronik ürün eyvallah da bir önceki seride yaptıgın kronik hataları üst serilerinde görmezden gelirsen herkesin kötülemesi çok normal. tekrar yazayım excalibur kullanmadım da satmadım da bilgim yok.

Babam Excalibur Laptop Almayı Düşünüyormuş Şu i7 7700HQ Olanlardan Niye Casper'a Düşman herkes bazı kişiler de çok savunuyor. Neden bu düşmanlık almamalı mıyız?
Bence tercih edilecek bir marka değil kendileri. Bütün her şeyi geçtim BİOS'e giremiyorsun ya. Kız arkadaşımın bilgisayarı aldım format atmak için. Ne yaptıysam yapayım BİOS'e giremedim. İnternetten araştırdım bazı modellerde BİOS yokmuş kendimiz kurmalıymışız falan filan tilt etti beni. Bilgisayar 3 yılda batarya şişik, USB girişler bitik, HDD ölü, TP işlevi yitirmiş. Tamam kullanan kişiden kişiye değişir ancak kızıda biliyorum yani öyle kötü kullanacak bir şey yapmıyor. Sadece bir kere küçük kardeşi bilgisayarı düşürmüş. Benim Toshiba vardı hiç unutmam. 5-6 yıl kullandım. Yumruklardım LOL oynarken bana mısın demezdi. Taş gibiydi taş. Bu Casper kağıt gibi. Bu arada benim bahsettiğim model Casper Nirvana CBT. Yeni modelleri veya başka modelleri bilemeyeceğim.

Çok eski, o fiyata 8. Nesil bir laptop rahat bulursun. Casper kalitelidir Toshiba’nın bilgisayar bölümünü satın aldılar. Yani aslında o laptoplar Toshiba. Buna karşın yeni sürümleri henüz piyasaya çıkmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı