Casper Excalibur oyun sırasında 81 derece oluyor

Ben bir kere Casper laptop aldım, yamuk çıktı kutudan. Ekran kısmı kapanmıyordu. Hal böyle olunca ısınması da garip gelmemişti. Isınması normal, hatta var olması, çalışması bile gayet olumlu bir şey. Laptop soğutucu alın. Düzgün marka ve model.

Ben bir kere Casper laptop aldım, yamuk çıktı kutudan. Ekran kısmı kapanmıyordu. Hal böyle olunca ısınması da garip gelmemişti. Isınması normal, hatta var olması, çalışması bile gayet olumlu bir şey. Laptop soğutucu alın. Düzgün marka ve model.
Alt kapak açık kullanmayacaksan tamamen para israfı girmeyin öyle işlere.

Resim eklemiştim fakat gelmemiş. Normal diyorsunuz yani

O cihaza göre mükemmel değerler.
Hocam peki warzone da kaç fps almam gerekiyor size göre ? çünkü warzone yükledim fakat 60 65 fps düşük ayarlar da normal midir ?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    422,7 KB · Görüntüleme: 27
Değerler normal. Malum yaz ayları ısınması da normal ayrıca. Ben oyun oynayacağım zaman klimayı çalıştırıyorum odayı 25 dereceye getiriyorum. Öbür türlü cidden çok fark ediyor sıcaklıklar.

Ekran kartının 80 derece görmesi hiç de öyle normal denenebilecek değil, yeni sistem bu. Kasa zaten Clevo kasa hiç uğraşmaya gerek olmadan iade edilmesi daha iyi.

@ViolinTR , G770 kasalarının sağ tarafı klavye çerçevesinin metal olması nedeniyle de oyunlarda her zaman ısınacaktır. Bilgisayarın sağ tarafına klima veya camdan rüzgar üflemiyorsa maalesef buna yapacak birşey bulunmuyor. Yukarıda da denildiği gibi her ne kadar oyuncu dizüstü bilgisayarı da olsa, bu bilgisayarlarda rahat oyun oynamak için harici klavye ve fare kullanıyoruz.

@ViolinTR , G770 kasalarının sağ tarafı klavye çerçevesinin metal olması nedeniyle de oyunlarda her zaman ısınacaktır. Bilgisayarın sağ tarafına klima veya camdan rüzgar üflemiyorsa maalesef buna yapacak birşey bulunmuyor. Yukarıda da denildiği gibi her ne kadar oyuncu dizüstü bilgisayarı da olsa, bu bilgisayarlarda rahat oyun oynamak için harici klavye ve fare kullanıyoruz.
Hocam peki bu ısınmalar ile gönül rahatlığı ile oyun oynamaya devam edebilirim değil mi ?

Geri
Yukarı