Casper F600 laptop alınır mı?

Merhabalar. Bir laptop almayı düşünüyorum ve güzel olduğunu düşündüğüm bir laptop buldum.

Link bu: CASPER F600 CORE İ7 7500U 2.7GHZ-12GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"-W10

Adı: Casper Nirvana F600 serisi. Özelliklerine bakın yazamadım sorun var.

Bende 5 aydır Casper F600 serisini kullanıyorum herhangi gibi bir ısınma veya başka problemle karşılaşmadım, orta ayarlarda PUBG oynuyorum kasma falan da olmuyor. Ben F serisinden memnun kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 5 aydır Casper F600 serisini kullanıyorum herhangi gibi bir ısınma veya başka problemle karşılaşmadım, orta ayarlarda PUBG oynuyorum kasma falan da olmuyor. Ben F serisinden memnun kaldım.

Hiçbir türlü Casper markasını önermiyoruz. Isınma ve başka problemle karşılaşmadım diyorsunuz da, BIOS güncelleme desteği bile sunmuyorlar. Malzeme kaliteleri berbat. Isınma yok diyorsunuz, her laptop 80-90 derecelere çıkacaktır. Kaç derece hiç ölçtünüz mü? Yoksa üst düzey bir soğutma mı mevcut sistemde(!)
İçinde yeterli bir ekran kartı var ise tabii ki oynarsınız, oynamayacaksınız diye bir şey yok. Ucuz etin yahnisini bir süre sonra anlarsınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı