Casper G770 Yük Altında Ekran Kartı Kapanıyor

saykopat95

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bende Casper G770 2020 model bir dizüstü laptop var. Bilgisayarımda NVIDIA GTX1050 ekran kartı bulunmakta bilgasayarda oyun açtığımda ağır yük binerse eğer ekran kartı kendisini kapatıyor. Tüm driverler güncel. Yeni format atıldı, her şey güncellendi içine bakıldı sorun yok. Bu neden olur? Nasıl düzeltilir? Yardım edebilecek olan var mı?

Dosya Ekleri

• casper-nirvana-ekran-karti-sorunu-3.jpg
    casper-nirvana-ekran-karti-sorunu-3.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 87
  • casper-nirvana-ekran-karti-sorunu-1.jpg
    casper-nirvana-ekran-karti-sorunu-1.jpg
    129,3 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba bende Casper G770 2020 model bir diz üstü laptop var bilgisayarımda NVIDIA GTX1050 ekran kartı bulunmakta bilgasayarda oyun açtığımda ağır yük binerse eğer ekran kartı kendisini kapatıyor tüm driverler güncel yeni format atıldı her şey güncellendi içine bakıldı sorun yok bu neden olur nasıl düzeltilir yardım edebilecek olan var mı?
Batarya var mı ? Adaptör değişti mi ?

• Sürücüleri nasıl kurdunuz?
  • Mavi ekran hatası için minidump dosyalarını neden yüklemediniz?

O zaman büyük ihtimalle bilgisayarcı yanlış sürücüleri kurmuş tekrar format at. İşlemleri kendin yap. Biraz üst seviye bir bilgisayarın var. Neden bilgisayarcı ya götürüp eziyet ediyorsun?

O zaman büyük ihtimalle bilgisayarcı yanlış sürücüleri kurmuş tekrar format at. İşlemleri kendin yap. Biraz üst seviye bir bilgisayarın var. Neden bilgisayarcı ya götürüp eziyet ediyorsun?
yaptım dediğin herşeyi kendi sitelerinden indirip yaptım hatta 4.kez format attım hiç birşey değişmiyo sorun orda bilgisayarcı dediğim kişide sevdiğim bi kardeşim oda yaptı bişeyi yanlış mı yapıyorum diye ama yok çözüm olmuyor format keşke olsa
Yok mu yardım edebilecek bir kişi ??
buda oluşan resimler 75 derecede kapandı
Arkadaşlar Casper PC'yi 4 kere değiştirdi ama sonuç aynıydı kendim uğraşayım dedim ve PC repair diye bir program indirdim şu an ısınma sorunu düzeldi ekran kartı kapanmıyor sürekli izliyorum sıcaklığıda çıkmıyor isteyen deneyebilir.

Dosya Ekleri

• Adsızaaa.png
    Adsızaaa.png
    1 MB · Görüntüleme: 50
  • sss.png
    sss.png
    1 MB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı