KST

Hectopat
Yeni
Nvidia GT635m güncel 385.69 sürücü

Sürüm: Nvidia 385.69 Sürücü
Tarih: 21.09.2017
Not:
Aşağıdaki maddeler uygulanacaktır.
Nvidia 385.69 indirme Linki: http://tr.download.nvidia.com/Windows/385.69/385.69-notebook-win10-64bit-international-whql.exe
nvlbhi.inf Dosyası: Private file

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eski

Sürüm: 385.41
Sürüm Tarihi: 21.08.2017

Ekran kartı bilgileri:
Nvidia olan;

10DE-0DE9 / 1019-999D (Rev A1)
İntel olan;
PCI\VEN_8086&DEV_0166&SUBSYS_999D1019&REV_09
8086-0166 / 1019-999D (Rev 09)

Uyumlu donanım kimliği:
GeForce GT 635M
PCI\VEN_10DE&DEV_0DE9&SUBSYS_999D1019&REV_A1

Anakart BIOS Sürümü: 3.00.05.CA.T2
Nvidia BIOS Sürümü 70.8.aa.0.d

Evet Arkadaşlar en son sürüm olan Nvidia GT 635M için 385.41 sürücüyü kendi laptopumuz için uyumlu hale getirdim. Windows 10 64 bit olanlar içindir.
Öncelikle yapmanız gerekenleri sayıyorum:
1. Sürücüyü indirin: http://tr.download.nvidia.com/Windows/385.41/385.41-notebook-win10-64bit-international-whql.exe
2. Sürücüye sağ tıklayıp 385.41 ... klasörüne çıkart var ona basın.
3. Çıkarttığı dosyayı açıp Display.Driver dosyasının içine şu dosyayı içine atın değişime evet diyin: nvlbhi.inf
4. Gerekli en güncel intel grafik sürücüsünü indirin: Downloads for Intel® HD Graphics 4000
5. CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sırayla şunları yapıştırın enter'a basın.

bcdedit -set loadoptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS

bcdedit -set TESTSIGNING ON

6. DDU programını şuradan indirin: Display Driver Uninstaller (DDU)
DDU programı ile önce Nvidia sürücüsünü yeniden başlatmayarak temizleme seçeneğini seçin temizleme bittikten sonra işleme devam edip etmeyeceğinizi soracak evet diyin ve bu sefer intel'i seçin intelin yazılımını temizleyip yeniden başlat seçeneğine basın temizlesin ve yeniden başlasın.
7. Sonra grafik sürücüleri bakımından bilgisayarınız tertemiz olarak başladıktan sonra önce yukarıda verdiğim intel sürücüsünü kurun ve yeniden başlatın.
8. Daha sonra Nvidia sürücünüzü setup dosyasından kuruluma basın. Özel kurulum diyip sadece 385.41 grafik sürücüsü ve PhysX yazılımını seçin kuruluma başlayın ve gelen uyarıdaki yine de yükle diyin.
9. Kurulum bitince CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şunu yapıştırın:
bcdedit -set TESTSIGNING off
Yeniden başlatın artık pc'niz kullanıma hazırdır.:neo:

NOT: @Murat5038 açtığı konuya göz atarsanız faydası olabilir. Eski sürümler de mevcut. Casper GT630M/635M için Nvidia 344.75 Güncel Sürücü

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba indirdim kurdum sorunsuz ama ama logo gözükmüyor ve devre dışı diyor yardım eder misin ?

Dosya Ekleri

• xxxx.PNG
    xxxx.PNG
    72,2 KB · Görüntüleme: 240
  • 22127191_1961283214090167_583945104_n.jpg
    22127191_1961283214090167_583945104_n.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 221
Merhaba indirdim kurdum sorunsuz ama ama logo gözükmüyor ve devre dışı diyor yardım eder misin ?
Nerede logo gözükmüyor? Nerede devre dışı diyor? Şu an bu adımları uygulayarak sorunsuz kullanıyorum. Masaüstünde boş yere sağ tıklayarak Nvidia Denetim Masasını açabilirsin. Nvidia ile ilgili diğer ek yazılımları kurdurmadım, Casper'ın sitesindeki eski sürücüde hangisi kuruluyorsa aynılarını kurdurttum.

Nerede logo gözükmüyor? Nerede devre dışı diyor? Şu an bu adımları uygulayarak sorunsuz kullanıyorum. Masaüstünde boş yere sağ tıklayarak Nvidia Denetim Masasını açabilirsin. Nvidia ile ilgili diğer ek yazılımları kurdurmadım, Casper'ın sitesindeki eski sürücüde hangisi kuruluyorsa aynılarını kurdurttum.

Sorun bendeymiş sizinle rahat konuşabileceğim bir sosyal medya adresiniz var mı?

yaklaşık 1 aydır bu hatadan müzdaripim sizin söylediklerinizi ve murat beyin söylediklerini harfiyen yerine getirdim fakat hala aynı hata..yüklenirken %40 %50ler de "nvidia" grafik sürücüsü başarısız" yazıyor. her şeyi silip yeniden yüklüyorum yine aynı hata format attım ter temiz bi kurulum yapıyım dedim yine aynı hata

Sorun bendeymiş sizinle rahat konuşabileceğim bir sosyal medya adresiniz var mı?
Aynı kullanıcı adıyla heryerden ulaşabilirsiniz.
yaklaşık 1 aydır bu hatadan müzdaripim sizin söylediklerinizi ve murat beyin söylediklerini harfiyen yerine getirdim fakat hala aynı hata..yüklenirken %40 %50ler de "nvidia" grafik sürücüsü başarısız" yazıyor. her şeyi silip yeniden yüklüyorum yine aynı hata format attım ter temiz bi kurulum yapıyım dedim yine aynı hata
Bana sosyal medyadan ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışayım.

Arkadaşlar yeni sürüm geldi.
Nvidia GT635m için 387.92 :http://tr.download.nvidia.com/Windows/387.92/387.92-notebook-win10-64bit-international-whql.exe
Değiştirmeniz gereken dosya: nvlbhi.inf
Yukarıdaki maddeler uygulanacaktır.
Yeni sürümü ilk mesaja nasıl ekleyebilirim bilen var mı?

Hocam yükledim 387 yi. FPS değişimi yaratmadı. HD 4000 ile aynı fps i aldı oyunlarda.
Hocam şöyle bir çözüm buldum gibi. önce DDU ile iki sürücüyüde kaldırıp, Orjinal intel sürücüsünü (win 8.1 için olan ) casper'ın sitesinden indirip uyumluluk modunda yükleyip yükledikten sonra en son nvdia sürücüsünü kurup bi dener misin? netframe 2 - 3'te yüklü olsun. Nvidia denetim masasından Physx yapılandırmasını CPU seçer misin? Bende frame artışı oldu.

YENİ
Nvidia GT635m için 388.00
: http://tr.download.nvidia.com/Windows/388.00/388.00-notebook-win10-64bit-international-whql.exe
Değiştirmeniz gereken dosya: nvlbhi.inf
İlk mesajdaki maddeler uygulanacaktır.

Intel hd grafikleri güncel olması neyi etkiliyor?
Yeni nvida driver geldi oda uyumlumu?
Optimus Teknolojisi gereği birbirinden bağımsız değiller intel ve nvidia kartları. O yüzden ikisinin de güncel olması gerekiyor. Ne kadar temiz ve güncel kurulum yapılırsa pc o kadar performanslı olur. Fakat ayda bir çıkan Nvidia sürücüsü pek bir değişiklik yapmaz

Geri
Yukarı