Casper Laptop Ekranda Renkli Çizgiler Çıkması

Undisputed.

Hectopat
Merhaba, Casper marka laptopa sahibim, bilgisayarı açtıktan belli bir süre sonra daha Google'ye bile girmeden ekranda çizgiler çıkmaya başlıyor yukarıdan aşağıya kaymaya başlıyor renkli renkli. Geçmesini bekledim geçmedi yeniden başlatıyorum açılırken de çıkıyor bazen hiç çıkmıyor.
Sorunu bilen çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi? Ne yapmam gerek. Teşekkürler şimdiden.
Not: Ekranın menteşesi kırıktı ondan kaynaklanabilir diye servise götürdüm hatayı belirttim menteşe onarıldıktan sonra düzeleceğini söylediler ama düzelmedi.
Not2: Tam emin değilim ama sanırım sadece bataryada çalışırken bu sorun meydana geliyor.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 106
  • 2.jpg
    2.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 78
  • 3.jpg
    3.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Casper marka laptopa sahibim, bilgisayarı açtıktan belli bir süre sonra daha Google'ye bile girmeden ekranda çizgiler çıkmaya başlıyor yukarıdan aşağıya kaymaya başlıyor renkli renkli. Geçmesini bekledim geçmedi yeniden başlatıyorum açılırken de çıkıyor bazen hiç çıkmıyor.
Sorunu bilen çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi? Ne yapmam gerek. Teşekkürler şimdiden.
Not: Ekranın menteşesi kırıktı ondan kaynaklanabilir diye servise götürdüm hatayı belirttim menteşe onarıldıktan sonra düzeleceğini söylediler ama düzelmedi.
Not2: Tam emin değilim ama sanırım sadece bataryada çalışırken bu sorun meydana geliy.

Merhaba bende de aynı laptop modeli var bende de çıkıyor maalesef.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bende de bu sorun vardı ben çözdüm artık gözle bile zor görülüyor. Şöyle çözdüm ekranımda mavi vb. çizgiler çıkınca aklıma ölü pixel onarımı geldi. Ve bu URL'den
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tam ekran 1080P'de oynattım 10-30 dakika falan ve düzeldi gözle bile zor görülüyor. Beni yanlış anlamayın lütfen bende de ekranda renkli çizgiler çıkıyordu aklıma geldi bu fikir ve yaptım ve düzeldi iyi günler.

Geri
Yukarı