Çözüldü Casper laptop ses çıkarıp açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mustafa139

Decapat
Daha fazla  
Laptopu açtım ve sadece RAM'i çıkarıp geri taktım bilgisayarı topladığımda düğmesine basıyorum bir tık ses geliyor ama ekrana görüntü falan gelmiyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
RAM çıkar bak bakalım takılan yere zarar gelmiş mi yoksa silgi ile hafif bastırmadan sil sokete biraz üfle hava tut tekrar tak umarım donanıma zarar vermemişsindir bu devirde yeni parça çoh para :(
RAM çıkar bak bakalım takılan yere zarar gelmiş mi yoksa silgi ile hafif bastırmadan sil sokete biraz üfle hava tut tekrar tak umarım donanıma zarar vermemişsindir bu devirde yeni parça çoh para :(

Çözüm
Laptopu açtım ve sadece RAM'i çıkarıp geri taktım bilgisayarı topladığımda düğmesine basıyorum bir tık ses geliyor ama ekrana görüntü falan gelmiyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.
RAM'i düzgün takamamış olabilirsin. Ayrıyetten silgi ile silme olayı var fakat çok bilmiyorum.

Son düzenleme:
Aynen dediğin gibiymiş çıkarıp taktım düzeldi. Muhtemelen düzgün takmamış olabilirim. Cevap veren arkadaşlara teşekkürler :)
RAM çıkar bak bakalım takılan yere zarar gelmiş mi yoksa silgi ile hafif bastırmadan sil sokete biraz üfle hava tut tekrar tak umarım donanıma zarar vermemişsindir bu devirde yeni parça çoh para

Yeni konular

Geri
Yukarı