Casper Mikrofondan Çok Az Ses Geliyor

Engin Koray

Kilopat
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar 1 hafta önce yeni bir bilgisayar aldım Casper marka ve bu bilgisayara 1 ay önce aldığım Logitech G230 kulaklığımı takıyorum fakat ayarlardan bakınca mikrofondan çok az ses alıyor Skype'dende denedim bası nı falan arttırdım ama olmadı bir yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya babam dedi ki oğlum toplamayla n uğraşmayalım dedi bende bilgisayardan fazla anlamam zaten bide Asus alacaktım ama orada Casper'i 2 katla 200 TL daha fazlaydı babamda onu alalım dedi ya Vatan Bilgisayar'da 8 GB'lık ve Casper'i seç masaüstü bilgisayarlarda çıkar zaten karşına.

Bende o kasayı alacaktım. Ama baktım ki hiç kimse Casper önermiyor. Ramlar 1333 MHz olması lazım o kasada.
Ekran kartı GT 630 . Kasa toplamak acayip kolay. Neyse almışsın artık.

Ama alırken dediler bir abi vardı o da kendine ekran kartı alıyordu dedi ki sen bunu al Casper altyapısını tamamen değişti artık daha iyi dedi.

Ama alırkend ediler bi abi avrdı o da kendine ekran kartı alıyodu dediki sen bunu al casper altyapısını tamamen değişti artık daha iyi dedi
O abi seni yemiş, Casper altyapısını falan yenilemedi hatta bana göre daha kötüye gidiyor baştan hata yapmışsın Casper almayacaktın.
Not:Yazım kuralları ve noktalama işaretlerine dikkat et yoksa ceza alabilirsin.

Adam almış artık kötülemeye gerek çok içi daha çok kararmasın. Genede idare eder i7 işlemcin oldu. Daha sonra bir ekran kartı alırsın tamamdır.
O abi seni yemiş, Casper altyapısını falan yenilemedi hatta bana göre daha kötüye gidiyor baştan hata yapmışsın Casper almayacaktın.
Not:Yazım kuralları ve noktalama işaretlerine dikkat et yoksa ceza alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı