Casper Müşteri Hizmetlerinin Aramalarına Cevap Verememek

StreetMan

Hectopat
Dostlar elimde bulunan Casper Excalibur G850 cihazımı bir sıkıntıdan dolayı merkezlerine yolladım. İşlemlerden sonra bu adamlar beni 3 kez ben okulda iken aramış doğal olarak da açamadım. Ne istiyor olabilirler arasam ne demem lazım veya neden aramışlardır daha öncesinde teknik servise verdiğimde aranmamıştım. (Cihaz kargoya verildi olarak gözüküyor ücret mi alacaklar emin değilim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin onayınızı almadan ücretli tamir gerçekleşmez. Büyük ihtimal sorun çözüldü veya bir sorun görülemedi gibi bir şey söyleyip kargoya verildiğini aktaracaklardır. Online bakılıyorsa tamir durumunu kontrol edin veya siz onları arayın. Müsait olmadığınız için açamadığınızı ve ürüne ne yapıldığını sorun.

Ürüne ne olduğunu Casper Destekten öğrendim zaten de ben bu adamları aramasam birşey olur mu sadece merak ediyorum. Yani açmadım diye bişi yaparlar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı