Casper Neo bilgisayara PSU önerisi

Blodreina

Hectopat
Daha fazla  
8 yıllık Casper Neo bilgisayarın PSU'su bozuldu, degistireceğim. Şu anki PSU 300W, şu markalarin urunlerini gordum; Everest, Frisby, Boost, Wozlo, Hadron, Platoon, Elba.
Aralarinda en bildigim Everest ve Boost. Boost'u da donanim arsivinin v2'sinden falan biliyorum. Cogu kisi aldigi icin bu markalardan hangisini almaliyim ya da sizlerin onerecegi baska marka var midir? Sistemim eski oldugu icin daha yuksek Watt ya da 80+'a gerek olmadigini dusunuyorum yine de sistemi yazayim;
  • 4 GB RAM
  • 512 MB ekran karti
  • 2.6 GHz islemci
Everest almayi dusunuyorum. Biliyorum biraz kalitesiz ama Casper'in kendi PSU'su da ne kadar kalitelidir ki? Sistem iyi bi sistem olmadigi icin o kadar da iyi bir seye gerek oldugunu düşünmüyorum. Yardiminızi bekliyorum. Butcem 50-60 TL.

İkinci el ben de dusunmustum ama insan pek guvenemiyor acikcasi tam anlamiyla temizini bulmak zor yani alipta 2 gun sonra bozulmayacagi mechul yoksa ucuz fiyata letgo da filan var

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı