Casper Neo kasaya B550-Plus Wi-Fi sığar mı?

rafet alver

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yeni bir anakart aldım, ASUS TUF Gaming B550-Plus Wi-Fi. Resimlerdeki gibi anakartı monte edecektim fakat kasamın anakart için aşırı ufak olduğunu gördüm. Kasam çok eski bir Casper kasası.
Casper Neo kasa.
Görüntüsü falan aynı bu linkteki gibi. Şimdi aldıgım bu anakart kasaya uyar mı? Ben bu anakartı bu kasaya nasıl takabilirim? Uyumlu değilse uyumlu kasa önerir misiniz? Yeni kasa almam gerekiyorsa kasa alacağım.

8CD598A9-4CF6-499A-93DC-0B3F9592F07F.jpeg

639E46F5-C7B0-47D5-8BF5-975D197D9E44.jpeg

6B38E3F2-1360-4F3E-96CC-08C0260127A3.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
mATX bir kasa. Sizin anakartınız ATX. Mecbur ATX bir kasa alana kadar uzay montaj kullanacaksınız.

Hocam uzay montajı dümdüz açıkta mı yapayım bir de kasa önerir misiniz hangi kasayı almalıyım.
Sığması önemli değil aralık kalmayacak şekilde olursa sıcaklık artabilir.
Fotoğraftaki gibi cpu var onu çıkarırsan ucu ucuna anca sığar

O şekilde kullanmanın bir riski yok mu ısınırsa flan sıkıntı çıkarır mı bir de.
Bu kasaya toplayabilir miyim?

İdarelik olarak uzay montaj kullanılabilir. Eğer çölde yaşamıyorsanız sıcaklıklara çok etkisi olmaz.

Hocam o kasa pek iyi değil. Aslında bakarsak bu bütçeye düzgün kasa kalmamış. Ben bunu öneririm. Fan kontrolcüsü ve RGB kontrol kumandası var.

İdarelik olarak uzay montaj kullanılabilir. Eğer çölde yaşamıyorsanız sıcaklıklara çok etkisi olmaz.

Hocam o kasa pek iyi değil. Aslında bakarsak bu bütçeye düzgün kasa kalmamış. Ben bunu öneririm. Fan kontrolcüsü ve RGB kontrol kumandası var.
Hocam biri bunu önerdi sizce bunu mu alıyım onu mu boşuna 100 kağıt mı atmış olurum bunu alırsam

Geri
Yukarı