Casper Nirvana BIOS'u açılmıyor

lucha

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Casper Nirvana laptopuma format atacaktım. İlk olarak BIOS tuşuna yani F2'ye basmama rağmen açılmadı bende bilgisayar açıkken BIOS'a girdim daha sonra her seyi ayarlamıstım formata baslarken"Your PC ran" ile baslayan bir hata aldım. Daha sonra BIOS'u kurcalarken sanırım USB'yi devre dısı bıraktım. Su anda bilgisayarı açmıyor ilk olarak USB'yi seçtiğim için sanırım. "Reboot and select proper boot" device hatası alıyorum. O ekrandan baska bir yere gidemiyorum. Tuşlara basıyorum fakat BIOS açılmıyor hiçbir şekilde. Ne yapacağım?

F12 ile boot menüsünü açıp sabit diski seçip windowsu başlattıktan sonra Windows'tan BIOS'a Giriş Rehberi - Technopat bunu denediniz mi? Boot menüsü tuşu marka modele göre değişir Casper Nirvana TW8 in F12 imiş.
Bütün tuşlara bastım fakat olmuyor . Ne yapacağım bilmiyorum. Arkasını açtım BİOS pilinin soketini çıkarıp taktım fakat birşey olmadı yine. Ne yapacağım ?
Bütün tuşlara bastım fakat olmuyor . Ne yapacağım bilmiyorum. Arkasını açtım BİOS pilinin soketini çıkarıp taktım fakat birşey olmadı yine. Ne yapacağım ?
Bilen veya yardımcı olabilecek yok mu ?
Hala bir çözüm bulamadım yardım edemez misiniz ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı