Casper Nirvana C300 SSD mi RAM mi?

Efekan Cesur

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar ben bilgisayarıma SSD'ya da RAM eklemei yapmak istiyorum ama SSD mi yoksa RAM mi alsam daha fazla performans sağlar şu anda bilgisayarımda 4 GB RAM var.
Bilgisayarımın özellikleri:

Ekran Görüntüsü (2).png

Bilgisayarımın modeli: Casper Nirvana C300.
Bilgisayarım laptop.
Açıkcası bilgisayarımda performans artışı olmasını istiyorum sizde buna göre tavsiye verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Ben RAM alırsam RAM'in nasıl takılacağını bilmiyorum nasıl takabilirim.
Ram aldığınızda yazın veya bana instagram adınızı yazın size takip isteği atacağım.Sonra burada mesajı düzenleyip instagram adınızı silin.Size yardımcı olurum.Gerçekten çok kolay imzamdan benim dizüstü bilgisayarımı görebilirsiniz.Stok 8gb ile geldi ben yükselttim 16'ya.

RAM aldığınızda yazın veya bana Instagram adınızı yazın size takip isteği atacağım. Sonra burada mesajı düzenleyip Instagram adınızı silin. Size yardımcı olurum. Gerçekten çok kolay imzamdan benim dizüstü bilgisayarımı görebilirsiniz. Stok 8 GB ile geldi ben yükselttim 16'ya.

RAM eklemekle ilgili herhangi bir bir video vs. bir şeyler var mı?

Merhaba, arkadaşlar ben bilgisayarıma SSD'ya da RAM eklemei yapmak istiyorum ama SSD mi yoksa RAM mi alsam daha fazla performans sağlar şu anda bilgisayarımda 4 GB RAM var.
Bilgisayarımın özellikleri:

Eki Görüntüle 875307

Bilgisayarımın modeli: Casper Nirvana C300.
Bilgisayarım laptop.
Açıkcası bilgisayarımda performans artışı olmasını istiyorum sizde buna göre tavsiye verirseniz sevinirim.
Ben de windows 10 kullanıyorum, laptopta kasmalar falan oluyordu.4 gb rama 4 daha ekleyince baya etkisini fark ettim neredeyse yok oldu kasmalar.Ama ssd daha mı çok fark eder bilmiyorum hiç takmadım.
Ben RAM alırsam RAM'in nasıl takılacağını bilmiyorum nasıl takabilirim.
Casperların eski modellerinde altında iki tane kapak oluyordu sizinkinde de altında açılan kapaklardan varsa çok rahat takabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler.

Ben de Windows 10 kullanıyorum, laptopta kasmalar falan oluyordu. 4 GB rama 4 daha ekleyince bayağı etkisini fark ettim neredeyse yok oldu kasmalar. Ama SSD daha mı çok fark eder bilmiyorum hiç takmadım.

Casper'ların eski modellerinde altında iki tane kapak oluyordu sizinkinde de altında açılan kapaklardan varsa çok rahat takabilirsiniz.

Teşekkürler.

Size doğru ram tavsiyesi vermemiz için Cpu-z'den belleğinizin Mhz ve Cl değerlerini söylemeniz lazım.Eğer yanlış bir 4gb ram alırsanız bilgisayarınızda ram uyuşmazlığı olur ve ekran gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı