Çözüldü Casper Nirvana C500 yükseltme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

efatihc

Centipat
İyi günler, Casper Nirvana C500 modeline sahibim 8 GB RAM ve 1 TB hard disk mevcut bilgisayarımda sormak istediğim ilk şey yükseltmek için almam gereken RAM modeli ve ne kadara kadar yükseltme yapabilirim 16 / 32, ikinci danışmak istediğim konu SSD takmak istiyorum mevcut hard diski çıkarıp bunun içinde uygun modeller hakkında bilgi almalıyım.

Ekran Görüntüsü (17).png

Ekran Görüntüsü (18).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    31,2 KB · Görüntüleme: 48
  • Ekran Görüntüsü (18).png
    Ekran Görüntüsü (18).png
    27,4 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Alman gereken RAM modeli; 8 GB 1600 MHz CL 11 1.35V ancak ne kadar yükseltme yapabiliyorsun, onu internette bulamadım. Anakart modeliniz nedir?

Biraz teknik detaya gireceğim, okumak istemezseniz direkt sona geçin :D; şu an dizüstü bilgisayarınızda bulunan harddisk boyutu büyük ihtimalle 2.5" boyutuna sahiptir. Şu an piyasada olan SATA SSD boyutları da 2.5" olarak üretilir. Yani alacağınız her S-ATA SSD uyumlu olacaktır.
Alman gereken RAM modeli; 8 GB 1600 MHz CL 11 1.35V ancak ne kadar yükseltme yapabiliyorsun, onu internette bulamadım. Anakart modeliniz nedir?

Biraz teknik detaya gireceğim, okumak istemezseniz direkt sona geçin :D; şu an dizüstü bilgisayarınızda bulunan harddisk boyutu büyük ihtimalle 2.5" boyutuna sahiptir. Şu an piyasada olan SATA SSD boyutları da 2.5" olarak üretilir. Yani alacağınız her S-ATA SSD uyumlu olacaktır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı