Casper Nirvana C7K.6500-BT45P Intel Core i7 6500U Alınır mı?

CT Fletcher

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım bu bilgisayarı almış. Ona kutuyu açmadan Asus, Dell veya Lenovo gibi daha kaliteli bir dizüstü bilgisayar ile değiştir dedim. Teknosa çalışanları ona ben teknisyenlik yaptım, Casper'in servisi çok iyi, bak bunda 16 GB bellek var, Casper'ın %100 yerli malı gibi laflarla bu laptobu aldırmış. Büyük ihtimal bilenlerin bu markayı almadığı için. Bilgisayardan anlamayanlara Casper satmaya çalışıyorlar. DDR nedir bilmeyen arkadaş 16 GB bellek, 4 GB ekran kartı var diye değiştirmek istemiyor. Sizce ne yapmalı çok sıkıntı çıkarır mı yeni nesil Casper?

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper çok iyi bir bilgisayar değil doğru birde U serisi işlemci kullanılmış onun yerine 4.nesil HQ serisi bir işlemci daha performanslı çalışacaktır bence arkadaşını bir bilgisayarcı ile iletişime geçir bence.

şu kadarını belirteyim; donanımı iyi deniyor fakat o donanım marka bir bilgisayarın aynı donanımına sahipken arada çok performans farkı var mesela bende 635m nvidia ekran kartlı casper var aynı çipli lenova ondan daha iyi bunu göz ardı etmeyin...
Kesinlikle aynı performansı vermez.
siz niye daha ucuz zannediyorsunuz, çünkü; en ucuz direnç en ucuz kondansatör en ucuz vıdı vıdı vıdı...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı