Casper Nirvana CKY.3230-8N45V-B veya CHY.4000-4L45V-S

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğrusunu istersen ikisi de pek işe yaramaz.

Casper almaktansa hiç bilgisayarın olmasın daha iyi gerçekten. Dertsiz başını derde sokma. Laptop olmaz ama en azından kafan rahat olur.

Ya bende isterim ama şu anki notebookum Exper, çok kasıyor ve doğru düzgün oyun oynayamıyorum. Hiçbir şey yapamıyorum. İnternet oyunları ile geçiniyorum. Bu artık sinirimi bozdu. Almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bende isterim ama şuanki notebookum exper, çok kasıyor ve doğru düzgün oyun oynayamıyorum. Hiçbirşey yapamıyorum. İnternet oyunları ile geçiniyorum. Bu artık sinirimi bozdu. Almayı planlıyorum.

SSD takviyesi yapıp temiz bir format atsanız çok faydası olur. Ya da şöyle güzel cillop gibi bir masaüstü toplayalım oyun keyfi yaşayın. Notebooku da dışarıda işiniz olduğunda yanınızda taşırsınız.

SSD takviyesi olabilir tabialbaywolf'un dediği gibi ama bence bir şekilde şu tanıdıktan alma kısmına bir çözüm bulun ve daha iyi şeylere yönelin. Bu sizin için daha hayırlı diyebilirim :).

SSD takviyesi yapıp temiz bir format atsanız çok faydası olur. Ya da şöyle güzel cillop gibi bir masaüstü toplayalım oyun keyfi yaşayın. Notebooku da dışarıda işiniz olduğunda yanınızda taşırsınız.
Bunu babama anlatbilsem, tanıdık zaten baya taksit yapıyor, şimdikini SSD alırsam yine faydası olmaz ekran kartı sis mirage grapichs 3 mü ne 312 MB çok kötü Super Meat Boy da bile kasıyor. Başka yerden alamam masaüstü de pek alasım yok benim. Yurtta felan kalırsam taşıması zor olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam işte. Bir şekilde babana anlat. Kredi kartına 12 taksit her yerde var. Babanı hallet gerisi kolay.

Casper alma da (ki mecbur alıcaksın herhalde) ne alırsan al. Bende de nirvana olanlardan var, daha 3 sene olmadan anakartı bozuldu (yanmadı, ben bir şey de yapmadım). Garantisi de bitmiş olduğu için 400 Tl istediler. Hiç yaptırmasam daha iyi, ciddiyim. Bazı laptoplar 6-7 sene kullanılıyor, hiç bir şey olmuyor, bu casperlar niye böyle bilmiyorum :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı