Casper Nirvana D100 FPS Sorunu

atilla38

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay once sıfır casper Nırnava D100 serisi kasa aldım. Fakat ilk başlarda hersey iyi iken lol'u 1600 900 cozunurlukte düşük kalitede oynarken 60 FPS alıyorum. Bu bence cok kotu ama goruntu gayet guzel oluyor neyse ilk aldıgımda bıle pc'yı acarken veya herhangı bır prgorama gırerken dısk kullanımı yüzde yüz oluyor. Boyle olunca netde okudugum bırkac onerıyı yaptım ondan sonra lol'da 60 FPS'de sabıtken oyun ıcınde durduk yere ve genelde catısmalar kızıstıgında 40 50 lere dusuor ve gerı artıyor. Bunu uzerıne driver bosster yaptım. Wındows uptadeyı kapattım ve hıc guncelleme yapmadım, Windows 8'den oldugunu dusunuyorum win7'de doncem ama pc yenı ve wındows orgınal oldugu ıcın peder formatlatmıyor.

İNTEL CORE İ3 4170 3.7GHZ

1 2 saat oynanıstan sonra sıcaklıklar:
  • AMD RADEON R5 220 20-40 arası
  • INTEL HASWELL H81 CHİPSET 55-60 arası
  • 4GB MARKASINI BILMEDIGIM RAM 40-55 arası
  • 250 W CASPER MARKA GUC KAYNAGI
  • WİNDOWS 8.1 64 BİT

Son düzenleyen: Moderatör:
bendede casper nirvana cky var ilk 1 yıl iyidi oyunları oynuyodum sonra yeni oyunalrda donmalar kasmalar falan yani özet geçecek olursak casper pismanlıktır 1 dahada almayın aldrmayın

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı