Casper Nirvana FB350 Gold sıcaklık değerleri ne olmalı?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Casper Nirvana FB350 Gold olması gerek sanırım 8 GB RAM MX130 ekran kartı ve Intel UHD Graphics 620 ekran kartım var cooking SIM ve LoL oynuyorum genelde oyunları oynarken 1 2 dakika 80 90 FPS oluyor sonra bir anda 3 4 dakikalığına 20 30 FPS'e düşüyor neden anlamıyorum 3 yıldır termal macun ve fan yapmadım yakında yapacağım ama bir yandan normal sıcaklık değerleri ne olmalı merak ediyorum yardımcı olabilecek var mı?

Normalini bilmem de şu an da bile bile cihazı ısındırman anakartın ömrünü azaltır bakır borularının işlevini azaltır fanın tıkanması soğutma işlemini yavaşlatır birçok anlam da cihaz zarar görür.

Normalini bilmem de şu an da bile bile cihazı ısındırman anakartın ömrünü azaltır bakır borularının işlevini azaltır fanın tıkanması soğutma işlemini yavaşlatır birçok anlam da cihaz zarar görür.
Açmiyimmi cihazı :D

Gün boyu oyun oynuyorum açıkçası o yüzden normal sıcaklık değerlini öğrenmek önemli benim için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki Rehber'i uygularsan birçok teknik veriye ulaşabilirsin. Cihazının FPS düşürmesinin sebebi de ısınması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki Rehber'i uygularsan birçok teknik veriye ulaşabilirsin. Cihazının FPS düşürmesinin sebebi de ısınması.
Çok teşekkürler yardım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı