Casper Nirvana NB 15.6 İşlemci Değiştirmek

• Konuyu başlatan xEviL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 15B

xEviL

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle laptop'u 6 sene önce almış bulunmaktayım. Eskiden GTA Türk falan vardı, onları kasmadan oynuyordum ve laptop iyi diye geçiniyordum. Ama şimdi gta san andreas da bile kasıyor. Bu yüzden ben de işlemcimi değiştirmek istiyorum.

Laptop'un özellikleri:

• Ram:8GB DDR3
  • İşlemci:Intel(R) Pentium(R) CPU P6100 @ 2.00GHz 2.00GHz
  • Sistem Türü:64 Bit
  • Ekran Kartı:Intel(R) HD Graphics

Evet arkadaşlar özellikler bunlar yardımlarınızı bekliyorum.

İşlemci İçin 600TL Verebilirim :)

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet biliyorum. İşlemci değiştirdiğim zaman ekran kartı değiştirme imkanım da olacak. O yüzden işlemci değiştirebilirsem ekran kartını da değiştirebiliceğim için sizlere işlemci değişir mi, değişiyor ise bana hangi işlemciyi alabilirim ve de sitesini atabilir misiniz diye sordum.

Sitesini atar mısın laptop için bir işlemci i3 dediğin gibi.

PGA988 soket kullanıyor cihazınız. Yani işlemci değişebilir. PGA988 soket kullanan daha üst modellere bakınız.

Teşekkürler Burak Bey içime serin bir su serptiniz. :) Peki Pga988/soket g 1, i7-620m rekabetçi fiyat ile-İşlemciler-ürün Kimliği:1627208717-turkish.alibaba.com buradaki işlemciyi alabiliyorum değil mi ? Doğrumu anlamışım dediğinizi yoksa yanlış mı anlamışım? Yanlış anladıysam biraz daha detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim. :)

Çok büyük ihtimal ekran kartı değişmeyecek. Sadece işlemciyle fazla bit oyun performansı bekleme. 6 yıllık bir leptoba yatırım yapmak paranı çöpe atman demek. Yeni bir leptop almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı