Casper Nirvana NB 15.6 Oyunlarda FPS Düşüşü

deparn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar casper nirvana nb 15.6 model bilgisayarım geçen gün 1.5 metreden yere düştü. Laptop çantanın içindeydi. Laptopu kontrol ettiğimde sadece led ekrandan görüntü gelmiyordu, kasada herhangi bir problem yoktu. Led ekranı değiştirdim pc normal bir şekilde çalıştı ancak normal bir oyuna girdiğimde ya da bir kaç işlem yaptığımda fan sesi yükselip kısılıyor, yükselip kısılıyor. Bu olay bir kaç saniye de bir sürekli oluyor. Fan sesi yükseldiğinde oyundaki fps düşüyor, ses gidince fps yükseliyor. Bilgisayarın neresinde problem olabilir? Örnek: işlemci, ekran kartı, hdd, ram, fan. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

HDD'yi ve RAM belleklerini kontrol et. Eğer garantisi var ise teknik servise yolla. Yok ise açıp dediklerimi kontrol et. O yükseklikten HDD nasıl kırılmamış hayret ediyorum. Benim PC'de sadece HDD kırılmıştı ve bana 500 GBlik dataya mal oldu.

Teşekkür ederim kardeşim

HDD'yi ve RAM belleklerini kontrol et. Eğer garantisi var ise teknik servise yolla. Yok ise açıp dediklerimi kontrol et. O yükseklikten HDD nasıl kırılmamış hayret ediyorum. Benim PC'de sadece HDD kırılmıştı ve bana 500 GBlik dataya mal oldu.

hakannas, post: 1593522, member: 32315"]HDD'yi ve RAM belleklerini kontrol et. Eğer garantisi var ise teknik servise yolla. Yok ise açıp dediklerimi kontrol et. O yükseklikten HDD nasıl kırılmamış hayret ediyorum. Benim PC'de sadece HDD kırılmıştı ve bana 500 GBlik dataya mal oldu.[/QUOTE]
Tesekkur

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı