Casper Nirvana S500 ile oyun oynanması ileride sorunlara yol açar mı?

Anunswin

Hectopat
Merhaba dostlar, sizlere bugünkü sorum: Oyun için çıkmamış bir laptop ile oyun oynanır mı?
Casper Nirvana S500.
Windows 10 Pro.
i5-10210U 1.60 Turbo 4.20.
MX230 2 GB.
16 GB RAM DDR4.

Böyle işte arada sırada=PUBG Mobile, Among Us vs böyle oyunlara girsem ileride çok ısınma sorunu çıkartır mı bozulma mevzuları?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar dediğiniz gibi bir oyun bilgisayarı değil, iş ve okul için kullanılmak üzere üretilmiş cihazlar onlar. Tüm gün aralıksız oyun oynuyorsanız ileride sorun yaratır diye düşünüyorum. Casper cihazlarda hep bozulma, ısınma sorunları var ancak daha çok sizin kullanım şeklinize kalmış bir durum.

@Chitoge Kirisaki böyle gelip kızgın atıp gidiyorsunuz ya, sebebini de yazarsanız biz de bilmiş oluruz niye kızgın attığınızı... Casper'da mı çalışıyorsunuz anlamadım sinirinizin sebebini? Konu sahibi mesajımdaki kızgını görünce belki yanlış bir şey söylediğimi düşünebilir.

@Chitoge Kirisaki böyle gelip kızgın atıp gidiyorsunuz ya, sebebini de yazarsanız biz de bilmiş oluruz niye kızgın attığınızı... Casper'da mı çalışıyorsunuz anlamadım sinirinizin sebebini? Konu sahibi mesajımdaki kızgını görünce belki yanlış bir şey söylediğimi düşünebilir.

Cihaza oyun oynamaz demişsiniz fakat yanlışınız var hocam ondan daha düşük donanıma sahip Lenovo idepad 310 (tek fan) ile 6 yıldır aralıksız oyun oynuyorum ve hala ilk günkü gibi o Casper bilgisayarda MX230 kart var ve zayıf denilebilecek bir kart değil ve aynı model Casper cihazdan 2 arkadaşımda daha mevcut cihazda ısınma vb mevcut değil bu konularda daha dikkatli bilgi verelim.

Cihaza oyun oynamaz demişsiniz fakat yanlışınız var hocam ondan daha düşük donanıma sahip Lenovo idepad 310 (tek fan) ile 6 yıldır aralıksız oyun oynuyorum ve hala ilk günkü gibi o Casper bilgisayarda MX230 kart var ve zayıf denilebilecek bir kart değil ve aynı model Casper cihazdan 2 arkadaşımda daha mevcut cihazda ısınma vb mevcut değil bu konularda daha dikkatli bilgi verelim.

Hocam sizin verdiğiniz bilgi yanlış. Casper'ler ısınır çoğunlukla ve bileşen kalitesi beş para etmez. Kasa ve anakarttan bahsediyorum.
Sizde olmadı diye başkasında olmayacak diye bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı