Casper Nirvana TW8 EAA-89 G31CAS BIOS Update

Ali Konuk

Kilopat
Yer
İstanbul
Casper'dan isteğim üzerine yollanan orjinal TW8 BIOS Update dosyasını paylaşıyorum. İsteyen arkadaşlar buradan indirebilirler dosyayı.

Dosyanın içinde MSDOS yoluyla güncellemek için FlashIt.exe dosyası da mevcut. USB bellek ile nasıl MSDOS üzerinden BIOS güncelleme yapacağını bilmeyen arkadaşlar da Usb Bellek ile BIOS Güncelleme konusuna girerek yardım alabilirler.

Buradakilerden farklı olarak yapacağınız tek şey USB belleğinizi MSDOS Bootable yaptıktan sonra USB bellek içine atacağınız dosyadır. Linkten indirdiğiniz TW8 BIOS dosyasının için çıkan tüm içeriği USB belleğinizin içine attıktan sonra işleminizi yapabilirsiniz. Halen sıkıntı yaşayan arkadaşlar olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Casper'dan isteğim üzerine yollanan orijinal TW8 BIOS Update dosyasını paylaşıyorum. İsteyen arkadaşlar buradan indirebilirler dosyayı.

Dosyanın içinde msdos yoluyla güncellemek için FlashIt.exe dosyası da mevcut. USB bellek ile nasıl msdos üzerinden BIOS güncelleme yapacağını bilmeyen arkadaşlar da Usb Bellek ile BIOS Güncelleme konusuna girerek yardım alabilirler.

Buradakilerden farklı olarak yapacağınız tek şey USB belleğinizi msdos bootable yaptıktan sonra USB bellek içine atacağınız dosyadır. Linkten indirdiğiniz TW8 BIOS dosyasının için çıkan tüm içeriği USB belleğinizin içine attıktan sonra işleminizi yapabilirsiniz. Halen sıkıntı yaşayan arkadaşlar olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Casper TW8 bilgisayarımın BIOS'unu güncellemek istiyorum dosya var fakat BIOS ekranından nasıl yapacağımı bilmiyorum veya BIOS'ta yapacağım yer yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı