Casper Nirvana W76S Sis Mirage 3 Graphics sürücüsünu bulamıyorum

Daha fazla  
Casper Nirvana W76S 2009 ekim üretim laptopum var. Forumda ki arkadaşların tavsiyesi üzerine SSD aldım ve üzerine Windows 8.1 kurup format attım. Ancak şimdi de Sis Mirage 3 Graphics ekran kartı için sağlam bir sürücü bulamıyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Bir de ses kartı sürücüsünü de bulamadım, ses cızırtılı geliyor kulaklık takılı olduğunda biraz azalıyor ama yine de sinir bozucu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım kimlikerini yazı biçiminde paylaşın.

Pek önermek istemesem de programdan güncellemeye çalışın o zaman. Tavsiye ettiğim program SDI Lite. En azından internetteki saçma sürücü güncelleme programlarına göre daha iyi iş yapıyor ve tamamen Aygıt kimliği ile uyumlu sürücüyü kuruyor.

Donanım kimlikerini yazı biçiminde paylaşın.
PCI\VEN_1039&DEV_6351&SUBSYS_08011558&REV_10
PCI\VEN_1039&DEV_6351&SUBSYS_08011558
PCI\VEN_1039&DEV_6351&CC_030000
PCI\VEN_1039&DEV_6351&CC_0300
Kısa süre sonra bozulacak sürücüyü yükledim öyle yazıyorum.

Dosya Ekleri

• ekran kartı.png
    ekran kartı.png
    8,1 KB · Görüntüleme: 135
Buradan "14.12.2010" tarihli ''silicon ıntegrated systems corp. - Display - sis mirage 3 Graphics '' adlı dosyayı indirip kurulumu yapın. Eğer uyumluluk sorunu yaşar iseniz Buraya göz atın
Sorun çözüldü mü?

Son düzenleme:
Buradan "14.12.2010" tarihli "silicon ıntegrated systems corp. - Display - sis mirage 3 Graphics " adlı dosyayı indirip kurulumu yapın. Eğer uyumluluk sorunu yaşar iseniz Buraya göz atın

"14.12.2010" tarihli "silicon ıntegrated systems corp. - Display - sis mirage 3 Graphics " adlı iki tane dosya var hangisi? Sırayla deneyeceğim. İnşallah olur.
Buradan "14.12.2010" tarihli ''silicon ıntegrated systems corp. - Display - sis mirage 3 Graphics '' adlı dosyayı indirip kurulumu yapın. Eğer uyumluluk sorunu yaşar iseniz Buraya göz atın
Sorun çözüldü mü?
Dediğin gibi indirdim ama setup dosyası yok ki yani nasıl indirmem gerekiyor? DLL dosyası bunlar nasıl kullanabilirim ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı