Casper Nirvana'ya Mac Kurulur mu?

oneryilmaz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Teknikeri
Merhaba Arkadaşlar;

Aşağıda belittiğim özellikli Dizüstü bilgisayara mac kurulabilir mi? Kuruyor ise nasıl bir mac kurmalıyım?

Anakart:
CPU Türü 4x , 2200 MHz
Anakart Adı CASPER BILGISAYAR SISTEMLERI A.S CASPER NIRVANA NOTEBOOK
Anakart Çipseti Bilinmiyor
Sistem Belleği 8032 MB
BIOS Türü Phoenix (05/28/13)

Görüntü Birimi:
Görüntü Bağdaştırıcısı Intel(R) HD Graphics 4000 (2112 MB)
Görüntü Bağdaştırıcısı NVIDIA GeForce GT 635M (2048 MB)
Monitör Genel PnP Monitör [NoDB]

Anakart Özellikleri:

Üretici CASPER BILGISAYAR SISTEMLERI A.S
Ürün CASPER NIRVANA NOTEBOOK
Sürüm FAB1
Seri Numarası 1

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Söz konusu bilgisayar Casper ise biraz zor olabilir. İsterseniz , Technopat'ın videolarına bir göz atın derim.
Arkadaşım söz konusu Casper ise biraz zor olabilir ne alaka ya ? Marka ısınma sorunu olan bir marka işletim sistemiyle ne alakası var ? 3. bilgisayarım çok uygun fiyat olduğu için aldım. Nette gezinmek için Lenovo bir dizüstü bilgisayarım var. Birde masaüstü oyun bilgisayarım var. Casperı uygun olduğu için aldım ve gelen şikayetlerden dolayı kullanmak istedim. Hiçte pişman değilim. Casper diyip kötüleme lütfen. Eski cihazlar ısınıyor diyebilirsin. Kullanmadım bilmem. Ama bilgisayarın bileşenleri uygun ise neden MAC kurulmasın ? Bios sorunu da halledildi. Casper ile ne alakası var ben onu anlamadım ?

Arkadaşım söz konusu Casper ise biraz zor olabilir ne alaka ya ? Marka ısınma sorunu olan bir marka işletim sistemiyle ne alakası var ? 3. bilgisayarım çok uygun fiyat olduğu için aldım. Nette gezinmek için Lenovo bir dizüstü bilgisayarım var. Birde masaüstü oyun bilgisayarım var. Casperı uygun olduğu için aldım ve gelen şikayetlerden dolayı kullanmak istedim. Hiçte pişman değilim. Casper diyip kötüleme lütfen. Eski cihazlar ısınıyor diyebilirsin. Kullanmadım bilmem. Ama bilgisayarın bileşenleri uygun ise neden MAC kurulmasın ? Bios sorunu da halledildi. Casper ile ne alakası var ben onu anlamadım ?

Casper'ın kullandığı anakartlar çok dandik olduğu için dedim. Bilirsiniz MAC OS kurmak için birkaç BİOS ayarı yapılıyor lakin Casper'ın kullandığı bu dandik anakartlarda BİOS özellikleri neredeyse sıfır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı