Casper NSH.4770 Ekran Kartı Değiştirme

06musty06

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 3 sene önce Casper NSH.4770 markalı bir PC aldım. PC'de i7 işlemci, 8 GB DDR3 RAM ve NVIDIA GT 630 ekran kartı var. Bu ekran kartından hiç memnun değilim. Değiştirmeye karar verdim. Benim gibi bu PC'den alan diğer arkadaşlar da aynı konudan şikayetçi. Alacağım ekran kartı EVGA GTX 750 TI GDDR5 model. Bu ekran kartını taktığım zaman herhangi bir sorun yaşar mıyım? Bilgilerinizi ve tavsiyelerinizi almak isterim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartlarında uyumsuzluk yaşanmıyor, ama sizin işlemciniz gtx1060 bile besleyebilirken 750ti almak işlemciye ayıp olur.
PC'nizin en büyük sorunu işlemciye göre bir ekran kartı olmaması 750ti ileri dönük bir kart değil hiç paranız yoksa biriktirip rx560 alın.

Ekran kartlarında uyumsuzluk yaşanmıyor, ama sizin işlemciniz gtx1060 bile besleyebilirken 750ti almak işlemciye ayıp olur.
PC'nizin en büyük sorunu işlemciye göre bir ekran kartı olmaması 750ti ileri dönük bir kart değil hiç paranız yoksa biriktirip rx560 alın.
Öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim. Fakat bazı durumlardan dolayı şuan bütçem bu ekran kartının ikinci el fiyatına yetiyor. Durumumu toparladığım zaman tavsiyelerinizi değerlendireceğim.
Güç kaynağının etiketinin fotoğrafını çekip atmanız lazım. Bir de işlemcinizin tam olarak modeli ne?
Güç kaynağının etiketinin fotoğrafını çekip atmanız lazım. Bir de işlemcinizin tam olarak modeli ne?
759513CA-6F7C-46E8-B9A2-9CE13106ED9D.jpeg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı