Casper Oyunlarda Kasma Problemi

İlker Gül

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Ben laptop kullanıyorum 8 GB RAM, 2 GB ekran kartı nvidia GT 630, 750 harddisk 5.8 derecelendirme 2.5 Ghz fakat Far cry , GTA 4 , Battlefield gibi oyunlarda FPS 15-10 gibi oluyor. Her türlü program denedim grafikleri düşürüp performans attırmaya yöneldim fakat grafikler bayağı berbat oldu oyunlarda yakınlaştıkca geliyordu evler, ağaclar deniz vs. gibi.

Ne kadar uğraştıysam yapamadım yardımınızı bekliyorum arkadaşlar. Foruma yeni üyeyim fazla bir bilgim yok doğru yere mi açtım. Yardım ederseniz çok sevinirim. Laptop markası casper h ttp :// www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/casper-cn-vky3210e-notebook-core-i5-250ghz-8gb-750gb-156-2gb-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=63740 Ayrıntılı bilgi arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satarken 2 GB diye iyi kandırmışlar herhalde seni ama zaten o kartın belirli bir potansiyeli var. Şunu bir açıklığa kavuşturalım önce senin için ekran kartında GB'ın önemi yoktur. Yüksek ayarlarda oynamayı bekleme saydığın oyunları. Orta ayarlarda 20 FPS civarında oynayabilmen lazım ama.

Windows 8 kullanmıyorsan ona geç öncelikle : https://www.technopat.net/forum/windows-8/9708-windows-8-turkce-indirme-baglantilari.html

Daha sonra en güncel Beta driverı yükle : https://www.technopat.net/forum/aygit-suruculeri/25048-geforce-326-41-notebook-beta-suruculeri.html

Bu sayede bu saydığın oyunlarda 20 FPS'nin bir parça da olsa çıkabilirsin.

Önceki mesajımda da diyorum ki ekran kartında GB'ın önemi yoktur. Bunu önce bir kabullenin. O ekran kartından çok büyük bir performans beklemeyin. 1366x768 çözünürlükte orta ayarlarda ve AA, AF kapalı şekilde 20 FPS civarı alırsınız ancak.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı