Casper PC'ye HD 7790 Almalı mıyım?

Kasanın kapağını açarsam garanti dışı kalıyor :(
Garanti dışı kalacak diye korkma. Satan Caper'in garanti sistemi çok iğrenç. Her halükarda size yardımcı olmuyorlar. Bu arada kasaya i7 işlemci ve 8 GB RAM koyup neden GT 630 ekran kartı koyarlar hiç anlamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu bir de babama anlatın. Bana kalsa ben kasayı uçurmuştum şimdiye kadar. Para toplayıp neler yapmazdım da, işte bir de bu hafta sonu kasayı temizlemeleri için garantiye yollayacağım. Baya kirlendi, performansı etkiliyor. Ah Casper ahh :oops:

Garanti dışı kalacak diye korkma. Satan Caper'in garanti sistemi çok iğrenç. Her halükarda size yardımcı olmuyorlar. Bu arada kasaya i7 işlemci ve 8 GB RAM koyup neden GT 630 ekran kartı koyarlar hiç anlamam.
Çok halısın, deli oluyor adam :mad:

İ7 işlemci ve 8 gb ram'e gt 630 takmışlar bu nispeten Ferrari'ye Şahin motoru takmak gibi bir şey ya :)

6lı pin çıkışı %99 yoktur. Bende casper kullanıyorum ekran kartı ve psu alacağım. Bendeki güç kaynağı 250watt. i5 3740, 6gb RAM, HD 5550, anakartı bilmiyorum. İntel h61 chipseti olduğunu biliyorum sadece. Arkadaşınki de en fazla 350 watt tır. Bence güç kaynağı ve ekran kartı al.

6lı pin çıkışı %99 yoktur. Bende casper kullanıyorum ekran kartı ve psu alacağım. Bendeki güç kaynağı 250watt. i5 3740, 6gb RAM, HD 5550, anakartı bilmiyorum. İntel h61 chipseti olduğunu biliyorum sadece. Arkadaşınki de en fazla 350 watt tır. Bence güç kaynağı ve ekran kartı al.
Evet Ekran Kartı Güç Kaynagı Birde Asusun Oyunculara Tasarladığı Ana Kartı Alıcam Birde İntelin Kullandığı Şu işlemci Soğutucusunu Değiştiricem.

Hee Birde Anakartımız Casperın Anakartı Heralde Biosunda da Hiç Bir şey Yazmıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 446
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı