Casper Garanti Rezilliği

Parad0ks

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kusura bakmayın noktalama kurallarına bakamam şu an çok sinirliyim. Bir yıl önce Casper Nirvana Notebook almıştım. Kısa bir süre içerisinde menteşeleri ayrıldı ve yavaş yavaş notebook elimde parçalanmaya başladı. Şu an Casper müşteri hizmetlerini aradım ve müşteri hizmetlerindeki bayan bana aynen şu şekilde dedi.
  • Bir yıllık bilgisayar bu kadar kısa sürede parçalanmaz. Kullanıcı hatası dedi.
Ben de ilk defa bilgisayar kullanmadığımı kapağını açıp kapatmak dışında bir şey yapmadığımızı, vidalarının hala üzerinde olduğunu ve bu şekilde kapağın ayrıldığını söyledim bayan dedi ki;
  • Aldığınızda öyle miydi? Siz yapmışsınızdır iki tarafından tutup açmanız gerekiyordu tek taraftan tutup açmışsınızdır, kapağından tutup kaldırmışsınızdır nereden bileyim ?
gibi saçma sapan bahaneler söyledi ve telefonu suratıma kapattı. Yani uzun lafın kısası Casper bilgisayar alacaksanız almayın, en yakın zamanda Tüketici Hakları Mahkemesine gidiceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimal forumdan uzaklaştırılacaksınız. Sonucunu bize bildirin, çok merak ettiğim bir konudur bu.

Casper teknik servisinde çalıştım bir süre. Bir seri var kasası çok dayanıksız sürekli aynı sorundan dolayı geliyordu cihazlar. Sorun sizde değil kesinlikle. Garanti kullanıcı hatası diyor.

Aynı sorunu ben de yaşadım Casper marka dizüstü bilgisayarımda. Garantiye gönderdim kullanıcı hatası falan bir şey demediler, tamirini yapıp gönderdiler ama şimdi aynı sorunu yine yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı