Casper S20 nasıldır?

Casper tabletler pişmanlıktır. VIA S10 modelini aldım 2019 yaz ayında geçen sene Temmuz Ağustos ayından beri şarj sorunu var. Yedi saatte doluyor yine 7-8 saatte hemen bitiyor. İlk zamanlar harika gidiyor fakat daha sonra özellikle şarj konusunda berbatlaşıyor ve bu sorun neredeyse her tabletinde var. En son çıkardığı modeller güzel duruyor fakat pahalı. Oyun oynayacağım demişsin biraz daha para ekleyip Samsung modellerine yönelebilirsin.

Yerli olduğu için değil, o fiyat bandında olduğu için sizi memnun etmesi beklentinize bağlıdır.
300 liraya zamanında Casper T8W almıştım. Windows tablet deneyimi istiyordum. Kronik olarak kulaklık takıyorsunuz ama çalışmıyordu. Bunun farkına varıp düzeltme bile yapmadılar. En son sehpadan halıya düştü 1342645 parçaya ayrıldı. Dedim Casper tablet macerası burada bitsin uğraşılmaz. :)

Casper almanı önermem. Bütçeni biraz daha artırabilirsen bunu al.

Hocam çok teşekkürler ama PUBG Mobile kaldırır mı tablet.

Hocam çok teşekkürler ama PUBG Mobile kaldırır mı tablet.
Snapdragon 662 var yeni orta seviyeye yakın bir işlemci. PUBG'yi Orta ayarlarda oynatır. Casper S20'de dandik MTK islemci var ve Android 9'da kalmış daha güncelleme almaz. Samsung Android 11 güncellemesi bile alabilir belki de almıştır emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı