Casper Via S10 Çalışmaması

Daha fazla  
Arkadaşlar, şu lanet olası haftada başıma gelecek başka bir şey var mı bilmiyorum. Önce telefon su geçirdi, şimdi tablete bir şey oldu. Tableti dün saat öğleden sonra 5 gibi açmaya çalıştığımda başaramadım. Halbuki dün öğlen çalışıyordu. Şarja takınca şarj oluyor galiba. Şarj aleti ve tablet ısınıyor çünkü. 1 gün beklesem düzelir diye düşündüm, tık yok. Durduk yere ne oldu diye düşünüyorum.

Kullanmadığım zaman odanın kasasında duruyordu. Sizce ne olmuş olabilir? Lütfen direk "Başta Casper alman hata", "Casper alırsan böyle olur", "Casper zaten patates" gibi saçma cevaplar yazmayın, bunalıyorum. Yapıcı olmaya ve yardımcı olmaya çalışın. Ve bu arada telefonum ile ilgili olan konumda soru sormuştum , hala cevap gelmedi. Yeni bir konu açıp oradan mı sormam gerekiyor acaba? S7 Edge Su Geçirdi konunun linki burada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı