Casper Via V10 mu M4 Aqua mı ?

Daha fazla  
Merhaba forum halkı, orta segmentte maximum 1.000 Tl bütçe ile alabileceğim şık,zarif bir telefon arıyorum..Marka takıntım yok, donanım takıntım yok, sürekli güncelleme gelsin diye bir beklentim yok..Telefondan beklentilerim şık bir görüntüsü olsun, kamerası standart veya üzeri yani 8'Mp yada daha üzeri olabilir,şarjı iyi olsun.. Bu bağlamda önü ve arkası cam olan Toz ve 1,5 metreye kadar su geçirmeyen Xperia M4 Aqua ile yine önü ve arkası Gorilla Glass 3 olan 5.mm'lik incelikte olan Via V10 arasında kaldım ikiside 999 Tl fiyat etiketine sahip.. Sizce hangisi daha alınabilir ? neden ?

M4 Aqua Özellikleri ; Xperia™ M4 Aqua

Casper Via V10 Özellikleri ; Casper VIA V10

http://kiyaslahadi.com/tr/1/338,624/sony-xperia-m4-aqua-vs-casper-via-v10/

Not:Lütfen 100-200 tl daha ekle 2.el iphone al yada Lg g3/g4 al.O kadar para falanca telefona verilir mi tarzında yönlendirmeler yapmayın hemen hemen tüm modelleri inceledim , dediğim gibi donanımı,markası,kaç sene güncelleme alacağı önemli değil benim için.. Kibar şık birşey olsun,kamerası iyi olsun, şarjı da 1,5 günü rahat çıkarsın yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim M4 Aqua alacaksan Vatan Bilgisayar'dan al fiyatı şuan için düşmüş durumda,949 TL olmuş.

Casper ürünlerin hiç birini almayın. Ben aldım çok pişmanım. Artık her şeyi dökülmeye başladı. Önerim M4 Aqua.

Bence 1050tlye zenfone 2 al ama illa 2sinden biri dersen kesinlikle m4 casperin işlemcisi berbat hala snp410 kullanıyor 810 çıktı neyin kafası anlamadım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı