CAT6 10 metre kablo önerisi

Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Nexans alabilirsiniz. Gerçek bakır kablo. Ücretsiz kargo. Uçları yapılmış olarak geliyor.
n11.com'dan Nexans Cat6 Ethernet Kablosu 23 AWG Uçları Hazır 10 Metre seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Bütçeyi 5 arttırıp Amazom.com.tr üzerinden Ugreen Cat6 10 m kablo al.
Ben Flat versiyonunu kullanıyorum gayet güzel. Arkadaşıma normal versiyonunu aldırdım arkadaşımda gayet memnun. Eline alınca ben kaliteliyim diyor zaten kablo.

49,85 TL normal kablo.
52,85 Cat 6A Slim 10Gbps
56,90 Flat

Nexans alabilirsiniz. Gerçek bakır kablo. Ücretsiz kargo. Uçları yapılmış olarak geliyor.
n11.com'dan Nexans CAT6 Ethernet Kablosu 23 AWG Uçları Hazır 10 Metre seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Bütçeyi 5 arttırıp Amazom.com.tr üzerinden Ugreen CAT6 10 m kablo al.
Ben Flat versiyonunu kullanıyorum gayet güzel. Arkadaşıma normal versiyonunu aldırdım arkadaşımda gayet memnun. Eline alınca ben kaliteliyim diyor zaten kablo.

49,85 TL normal kablo.
52,85 CAT 6A Slim 10Gbps
56,90 Flat

Galiba iyi bir kablo 50 liradan kapıyı açıyor. Önerileriniz için teşekkür ederim bunlardan birini alacağım sanırsam.
Bütçeyi 5 arttırıp Amazom.com.tr üzerinden Ugreen CAT6 10 m kablo al.

49,85 TL normal kablo.
52,85 CAT 6A Slim 10Gbps
56,90 Flat

Hocam peki bu Slim ve flat modeller herhangi bir fark gösteriyor mu?

Son düzenleme:
Galiba iyi bir kablo 50 liradan kapıyı açıyor. Önerileriniz için teşekkür ederim bunlardan birini alacağım sanırsam.

Hocam peki bu Slim ve flat modeller herhangi bir fark gösteriyor mu?
Flat model yassı kablo, slim ise ince kablo.

Geri
Yukarı